Teslimatlar Başlıyor

Editör
05.03.2012

 

Avrupa Konutları’nın ‘Florya’nın yeni yaşam merkezi’ konseptiyle inşa ettiği  “Avrupa Konakları Florya” projesinde teslimatlar Nisan 2012’de başlıyor.  

Avrupa Konutları’nın Florya’da hayat bulan son projesi “Avrupa Konakları Florya” Projesi’nde teslimatlar iki ay içinde başlıyor. 80 konuttan oluşan Avrupa Konakları Florya Projesi’nde örnek daireler müşterilerin beklentilerine uygun olarak dizayn edildi ve gezmelerine açıldı. 

 Florya Atatürk Ormanı’nın hemen yanında hayata geçirilen ve sahip olduğu lüks detaylarla dikkat çeken proje sekiz blok ve üç farklı konut tipinden oluşuyor.

 4 oda 1 salon bahçe katlarının büyüklüklerinin 215 metrekare olduğu projede yine 4 oda 1 salon ara katların büyüklüğü 235 metrekare. 5 oda 2 salon şeklindeki çatı katı dubleksleri ise 405 metrekare büyüklüğe sahip.  

Florya’nın karakteristik mimarisine uygun

Avrupa Konakları Florya, İstanbul’un en karakteristik semtlerinden Florya’ya, ‘Avrupa’ standartlarında konforu getiriyor.

Florya’nın karakteristik az katlı mimari yapısına sadık kalarak inşa edilen projede bloklar sadece bir ağaç boyu kadar. Mutfaktan, salona, banyodan odalara kadar evin her detayında, Avrupa Konutları markasının kazandığı güvene yakışır bir konfor kullanılıyor. 

Merkezi lokasyonuyla dikkat çekiyor

Florya Atatürk Ormanı’nın kenarında yer alan Avrupa Konakları Florya projesi, sahil yolu, metrobüs, deniz yolu, demiryolu ve Atatürk Havalimanı’na yakın konumuyla da dikkat çekiyor.

Projenin sosyal tesislerinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, Türk hamamı ve aerobik salonu bulunuyor. Avrupa Konakları Florya, kapalı otoparkı, 24 saat özel güvenliği ile huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

4+1 daireler 1 milyon 690 bin TL ile 2 milyon 170 bin TL arasında, 5+2 dairelerin fiyatı 3 milyon 200 bin TL  ile 3 milyon 490 bin TL arasında değişiyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account