5. Tesisat Buluşması’na Başkent Ev Sahipliği Yaptı

Editör
05.03.2012

 

Geleneksel Tesisat Buluşması seminerlerinin altıncısı 17 Şubat tarihinde başkent Ankara’da yaklaşık 300 sektör üyesinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Katılımcılar tarafından büyük ilgi gören seminerde İTÜ Makine Fakültesi’nden Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, Ari Armaturen genel merkezinden Tim Wallis ve Ayvaz A.Ş. Satış Müdürü Hikmet Temel konuşmacı olarak kürsüyü aldı.

Geçen yıl üç büyük şehirde gerçekleştirilen ve çok farklı profillerdeki katılımcılarla zenginleşen geleneksel Tesisat Buluşması seminerlerinin beşincisinde, açılış konuşmasını Ayvaz A.Ş. Satış Müdürü Hikmet Temel yaptı.

Temel sunumunda, şirketin tarihçesini, uzmanlık alanlarını, organizasyon yapısını, uluslararası arenadaki başarılarını ve şirketin bugün geldiği noktayı katılımcılarla paylaştı. 

Hikmet Temel'in ardından kürsüyü Ari Armaturen’in Almanya’daki genel merkezinden ülkemize gelen Tim Wallis alarak, Ari Armaturen'in teknolojisini, ürünlerini ve organizasyon yapısını katılımcılarla paylaştı.

Ayvaz'la başlayan yeni stratejik iş birliğinin önemine de değinen Wallis, Ari Armaturen markasının Türkiye’deki tek distribütörünün Ayvaz olmasının sektör açısından da kazançlı olacağının altını çizdi.

On beş dakika süren bir kahve molasının ardından sahneyi alan Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, "Yağmurlama (Sprinkler) Sistemleri Tasarım ve Uygulama Esasları" başlıklı keyifli ve bilgi dolu bir sunum yaptı.

İTÜ Makine Fakültesi’nin değerli duayeni izleyicilerin büyük ilgi gösterdiği ve güncel olaylardan örnekler vererek zenginleştirdiği sunumunu soru-cevap şeklinde tamamladı.

 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account