Sağlığınız için havadaki nemi Aqua Dry ile Dengeleyin

Editör
02.03.2012

 

 Bahar mevsimiyle birlikte ilkbahar yağmurları ve havadaki nem oranı artmaya başladı. Kuru hava insan sağlığına zarar verdiği gibi aşırı nemli hava da insan sağlığını olumsuz etkilemekte. Nemli havalarda kullanacağınız Olimpia Splendid Aqua Dry nem alıcı sayesinde rahat ve sağlıklı bir nefes alabileceksiniz.

Yapılan araştırmalar, havadaki nem oranın %45-50 seviyesinde olmasının insan sağlığı için en ideal seviye olduğunu gösteriyor. Soluduğumuz havadaki nem oranın yeterli düzeyde olmaması ise insan vücuduna zarar veriyor. Bahar aylarında nemin %80 dolayında artması, vücudun terlemesini de engellemekte.

Nem oranı belli bir sınırı aştığında, kişi terleyemediği için sıcak birikiminden dolayı rahatsızlık hissedebiliyor. Ayrıca nem oranı yüksek yerlerde, eklem romatizması, yorgunluk ve astım gibi hastalıklar da artmakta. 

Olimpia Splendid Aqua Dry Nem Alıcı Havanızı Temizliyor

Olimpia Splendid’in Aqua Dry Nem alıcısı ile sağlığınızın ve yaşam alanınızın kalitesi yükseliyor.

Yenilikçi ve sofistike tasarımı ile şık detaylara sahip olan Aqua Dry, havadaki nemi almasının yanı sıra ayrıca havayı da temizliyor. Aqua Dry nem alıcısıyla hem yapılarınız nemden zarar görmüyor hem de vücudunuzun fazla nemden etkilenmemesi sağlanmış oluyor.

İhtiyaçlarınıza ve çevrenize uygun bağımsız ya da kombine olarak kullanılabileceğiniz 3 farklı filtreleme moduna sahip olan Aqua Dry’ı kullanmak, son derece basit.

Elektronik LED ekranı, havanın sıcaklığını ve nem seviyesini gösterirken; yazılımı nemin ayarlanmasına olanak sağlıyor. Boşaltmayı kolaylaştırmak için pratik bir tutmacı olan tankına ulaşmak için şık gövdesi basit ve hafif bir şekilde bastırılarak açılıyor ve 3,5 litrelik su tankına erişmeniz kolaylaşıyor. Kumanda panelindeki LED ışığı, tankın boşaltılması gerektiğinde sizi uyarıyor. 

Şık, pratik, gömme tutmaç ve etrafında dönen tekerlekleri sayesinde, Aqua Dry, nem alıcınızı evinizde ihtiyaç duyduğunuz her yere rahatlıkla götürebilirsiniz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account