Startec Kapı Kolları ile Kapılar , Farklı Yaşam Stillerine Açılıyor

Editör
29.02.2012

 

Kapı donanım ve aksesuarları konusunda binlerce çeşidi kapsayan rakipsiz ürün portföyüne sahip olan Häfele, özel projeler için Startec kapı kolları serisini öneriyor.

Modern ve minimalist çizgilerde tasarlanan kapı kolları, özgün tasarımı,  estetik görünümü ve işlevselliğiyle mimari projelere değer katıyor. 

Startec kapı kolları serisi, modernden klasiğe her stilde yaşam alanının gereksinimini karşılayacak zengin bir ürün portföyüne ve çeşitliliğe sahip.

Özenli bir işçilikle, yüksek kalite standardında üretilen Startec kapı kolları, incelikli çizgisi sayesinde farklı tarzlara uyum sağlıyor ve tüm mekanların görsel bütünlüğünü tamamlıyor.

Özellikle yüksek kalitede pirinç ve paslanmaz çelik gibi malzemelerden üretilen kapı kolları, doğadan ve geleceğin dünyasından esin alan formlarıyla,  çağdaş konut ve ofis projelerinde profesyonellerin ilk tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. 

Modern tarzı, üretim ve malzeme kalitesiyle öne çıkan kapı kolları serisi Startec, tüm kapıları birbirinden özel ve farklı stillerde yaşam alanlarına açıyor. 

PROJELERDE HÄFELE

Özel projelerde kapsamlı kapı donanım ürünlerini doğrudan İstanbul ve Almanya stoklarından temin edebilen Häfele, emlak yatırımlarının da baş aktörlerinden biri konumunda.

Hafele’nin mimari projelere ürün tedarik etme konusundaki beceri ve deneyimini,  büyük projeleri kapsayan referans listesi kanıtlıyor. Dünyanın her bölgesinde, otellerden konutlara, iş merkezlerinden saraylara, havalimanlarından alışveriş merkezlerine her ölçekte proje, Hafele kalitesini ve uzmanlığını tercih ediyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account