Sur Yapı'dan 0 faizle 60 ay vadeli daire

Editör
28.02.2012

 

20. yılını geride bırakan Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark projelerinde geçerli olacak bir kampanyayla yıldönümünü kutluyor. Daire fiyatları Exen İstanbul'da 431 bin, Adapark'ta ise 221 bin TL'den başlıyor

Bugüne kadar binlerce konut, ofis ve iş merkezi projesiyle toplam 3 milyon metrekare inşaat alanı üreten Sur Yapı, 20'nci yılını kutluyor. 20'nci yıla özel bir kampanyayla yıldönümü sevincini müşterileriyle paylaşan Sur Yapı, Exen İstanbul ve Adapark projelerinde özel ödeme koşulları sunuyor.

Geçtiğimiz haftasonu başlayan kampanyada yüzde 30 peşinat ödeyene, Sur Yapı bünyesinde 84 ay vade; yüzde 50 peşinatı olana 60 ay 0 faizli ödeme imkânı sunuluyor.

Tamamı peşin ödemelerde ise yüzde 12+2 indirim seçeneğinin yanı sıra yüzde 5 peşinatla, 120 aya kadar yüzde 1.03 faiz oranıyla banka kredisi kullandırılıyor. 

İSTANBUL'DAN İLHAM ALDIK 

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Bizim için güven; kurum ve insan adına vazgeçilmez bir değer oldu. Bu duyguyu ticari itibarımızın odak noktasına koyduk ve güvenilir olmakla hep onur duyduk" sözleriyle 20 yıllık ticaret hayatını özetledi.

Elmas sözlerini şöyle sürdürdü: "Asırlardır farklı kültürlere ev sahipliği yapan, coğrafi konumuyla stratejik anlamda da büyük öneme sahip olan ve her yanı Mimar Sinan'ın ustalığıyla donanmış bu topraklarda mimari ürün vermek, bir ideali yaşatmaya çalışmak büyük bir sorumluluk. Bizler, sosyal yaşama yaptığımız her katkıda bu sorumluluğu iliklerimizde hissettik.

Hayata geçirdiğimiz her eserin İstanbul kadar güzel olmasını istedik ve bu nedenle estetikten hiçbir zaman taviz vermedik. Teknoloji ve sektörel gelişimi mükemmeli üretmekte sadece bir araç görerek geçmişi gelecekle bütünleştiren mükemmeliyetçi bir yaklaşımla projelerimizi gerçekleştirdik." 

YARISINI PEŞİN ÖDEYENE 60 AY TAKSİT İMK ÂNI

Sur Yapı 20'nci yılı şerefine cazip imkânlarla ev satıyor. Yüzde 50 peşin ödeyenler 0 faizli 60 ay vadeli ödeme koşuluyla ev sahibi yapılıyor. 

 KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account