3.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı'nda Yerini Aldı

Yazar:Editor
28.02.2012

 DemirDöküm, Ocak ayında İstanbul WOW Convention Center’da üçüncüsü gerçekleştirilen, 3.Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda ileri teknoloji ürünleriyle yerini aldı.

31’inci Enerji Verimliliği Haftası kapsamında gerçekleşen 3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sn. Taner Yıldız tarafından 12 Ocak tarihinde açıldı, 13 Ocak tarihinde Başbakan Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla sonuçlandı.

DemirDöküm fuarda; %108 verime sahip tam yoğuşmalı kombisi Nitromix, merkezi sistem çözümlerinde %108,7 verim seviyesi ve 3 MW’ a kadar kapasite potansiyeli ile Maxicondense ve Türkiye’nin sistem olarak ilk ve tek Solar Keymark belgeli, Roll Bond teknolojisi ile üretilen Sunrol paket güneş enerjisi sistemlerini tanıtma imkânı buldu.

Elektrik İşleri Etüt İdaresi Genel Müdürlüğü koordinasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türkiye Bilimsel ve Teknik Araştırmalar Kurumu, Makine Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası işbirliği ile her yıl Ocak ayının ikinci haftası Enerji Verimliliği Haftası olarak kutlanıyor ve bu kapsamda ülke genelinde geniş katılımlı etkinlikler düzenleniyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account