Alarko Carrier, Aquatherm Moskova 2012 Fuarı’ndaydı

Yazar:Editor
28.02.2012

 

İklimlendirme sektörünün öncü ismi Alarko Carrier, 7-10 Şubat 2012 tarihleri arasında Rusya’da gerçekleştirilen Aqua-Therm Moskova 2012 fuarına katıldı.

29 farklı ülkeden katılımcıların yer aldığı, yaklaşık 30 bin kişinin gezdiği fuarda Alarko Carrier kombi, panel radyatör, brülör, dalgıç pompalar, çelik kazanlar ve hidrofor ürünlerini tanıttı.

İhraç ürünleri ile fuarda bulunmaktan ve gördükleri ilgiden son derece memnun olduklarını belirten Alarko Carrier Üretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Çopur  “Fuar süresince ihraç ürünlerimizi sergileyerek ziyaretçilere tanıtma fırsatı bulduk.

Önceki yıllara göre çok daha hareketli geçen fuarda, özellikle Moskova ve bölegesinde distribütörlüğümüzü yapabilecek firmalarla doğrudan görüşmeler yaptık” dedi.

Bu yıl 16.sı gerçekleştirilen fuar, ısıtma soğutma, havalandırma, yalıtım, tesisat, borular ve ek parçaları, pompa, banyo ve ekipmanları ile havuz konularını kapsıyor.

Yoğun ilgi gören fuar, Aquatherm Moskova 2012, sanayi bölgelerine yakınlık ve Rusya’daki en iyi fuar alanı olma özelliklerine sahip,  Crocus Expo isimli yeni ve modern alanda düzenlendi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account