Bodrum’ un en keyifli ve huzurlu bölgesi Yalıkavak Tilkicik koyunda özel konsept

Editör
28.02.2012

 

Yalıkavak’ ta yamaçtan denize sükûnetle kurgulanmış, denize sıfır, ait olduğu coğrafyanın tüm doğallığı ile vurgulandığı, özgün mimari tasarımı kadar konumu ile de eşsiz nitelikte olan “bodrumbodrum” projesi Haziran 2012’ de sizleri bekliyor. 

Turizm ve inşaat alanında; Radisson Blu Conference & Airport Hotel Istanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks ve Akaretler Sıraevler gibi önemli projelerin inşaatı ve renovasyonuna imza atan Bilgili Holding, “bodrumbodrum” projesiyle yepyeni bir hayat düşleyenler için doğa ile tasarımı ustalıkla buluşturuyor. 

Taşın, ahşabın ve gölgenin maharetle bir araya geldiği, doğanın enerjisi ile harmanlanmış bir konsepte sahip olan bu eşsiz proje, Arif Özden, Sinan İzgi ve Tanju Özelgin gibi usta mimarların imzasını taşıyor. 

Yalıkavak Tilkicik koyunda toplam 26.000 metrekarelik alan üzerinde, 68 adet villa ve 12 adet daireden oluşan 152 m²’ den 287 m²’ ye kadar planların yer aldığı projede, “bodrumbodrum” teknolojinin son imkanlarından yararlanarak, birinci sınıf malzemeler ile konfor, huzur ve kolaylık kadar beş duyuya da hitap etmek üzere tasarlandı. Milas Havalanına 45km. uzaklıkta olan denize sıfır projenin kendi iskelesi, kendine ait özel plajı ve ıslanma havuzu, yüzme havuzları, dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kapalı misafir otoparkı, cafe-restaurant ve fitness salonu bulunmaktadır. 

Hayalinizdeki hayatı yaşamak için “bodrumbodrum” projesi sizleri bekliyor!

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account