Kendi sınıfı içinde en uzun kullanım ömrü:Bosch’tan yeni nesil avuç taşlama makineleri

Editör
24.02.2012

 

Bosch, 800 ila 1.400 watt sınıfındaki avuç taşlama makinelerinin yerine yeni nesil avuç taşlama makinelerini pazara sunuyor. Önceki modellerden 100 watt daha fazla güce sahip olan bu modeller; işlerin daha da hızlı yürütülmesini sağlarken, kendi sınıflarında en uzun kullanım ömrünü sunuyor.

Bu durum, tanınmış test kuruluşu SLG Prüf- und Zertifi- zierungs GmbH tarafından, iki yeni modelinin örnek olarak kullanıldığı bağımsız testlerle ispat edilmiş bulunuyor.

Gelmiş geçmiş en iyi Bosch Profesyonel avuç taşlama makineleri olarak kabul edilen GWS 9-115, GWS 15-125 CIE ve GWS 15-150 CI kapsamlı güvenlik önlemleri, daha uzun kömür ömrü, optimize edilmiş motoru, daha ergonomik tasarımıyla daha kolay çalışma olanağı sağlıyor.

Kullanıcılar rakip modellere göre daha uzun kömür kullanım ömrü sayesinde para ve zaman tasarrufu yapılabiliyorlar, kapsamlı güvenlik özellikleri sayesinde de daha az risk altında çalışabiliyorlar.

GWS 9-115 uygun aksesuarlarla, çelik boru ve profil kesimleri, kaynak bağlantı yerlerinin giderilmesi, çapaklarının alınması, eski merdiven korkuluklarından boya ve pasın çıkarılmasının yanı sıra beton, taş ve fayans kesimi için de kullanılabiliyor. 

GWS 15-125 CIE ve GWS 15-150 CI ise gemi yapımı, büyük inşaatlar veya çelik konstrüksiyon gibi en zorlu uygulamalar için tasarlandı. Bu makineler, yüksek güce ve kendi sınıfları içinde en kapsamlı güvenlik özelliklerine sahip bulunuyor.

Titreşim Kontrolü, Kick Back Stop Özelliği, yeniden çalışma emniyeti ve dönmeye karşı emniyetli koruma kapağı gibi güvenlik özellikleri bu ürünleri benzersiz kılıyor. 

Yeni nesil avuç taşlama makineleri, Şubat 2012’den itibaren Bosch bayilerinde satışa sunuluyor. Bosch, bu ürünler için kapsamlı bir aksesuar yelpazesi de sunuyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account