Vanucci ile mutfağınıza değer katın

Editör
24.02.2012

 

Zengin ürün çeşitliliği ile yaşam alanlarına değer katan Vanucci, KITCHEN WORLD 2012 Fuarı’nda 5 yeni mutfak modeli tanıtacak. Standta düzenlenen aktivitelerle ziyaretçilere gerçek bir Vanucci deneyimi sunulacak 

Evinde bambaşka bir hava ve farklılık yaratmak isteyenlerin tercihi Vanucci, ürünlerinde yansıttığı; akılcı, sade ve hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla, evinde gerçek mutluluğu yakalamak isteyenler için mükemmel seçenekler sunuyor.  

Vanucci, 14-18 Mart 2012 tarihlerinde düzenlenecek olan KITCHEN WORLD 2012, 8. Uluslararası Mutfak Banyo Mobilyaları ve Ankastre Cihazlar Fuarı kapsamında 5 yeni mutfak modelini tüketicilerin beğenisine sunacak.

Beylikdüzü Tüyap’ta düzenlenecek fuarın 12. Hall’inde yer alan Vanucci standına gelen ziyaretçilere, farklı aktivitelerle gerçek bir Vanucci deneyimi yaşatılacak.  

Modern, dingin ve zarif; Vanucci Giada  

Modern yaklaşımın dingin bir yorumu olan Giada, kulpsuz açılımlı zarif lake kapakları ile teknoloji ve sanatı bir araya getiriyor. Vanucci Giada serisi, işlevselliği ve sadeliği bir arada sunuyor. Giada serisinde kullanılan kulplar; alt, üst veya boy dolap gövdelerine alüminyum profillerle entegre bir şekilde konumlandırıldı. Serinin parlak lake ve ipek mat lake seçeneklerinin yanı sıra, ahşap kaplama seçenekleri için, cilalı ve parlak cilalı modelleri de bulunuyor.  

Geçmişin izleri, geleceğin işlevselliği; Vanucci Ottomano 

Mutfağınızda saray esintilerine hazır mısınız? Siyahın ağırbaşlılığı ile altın renginin asaletini birleştiren Ottomano serisi, Osmanlı motiflerinin ilham verdiği tasarımıyla mutfaklarında görkem, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

Yaldızlı baskı uygulamaları ile Ottomano serisinin kapakları, mat altın renginde ve Osmanlı formunda kulplarla süslenen, parlak lake yüzeye sahip. Mutfakta görkemli bir estetik yaratan Ottomano serisinde, ocak aparatlarından kulplara, davlumbazdan dolap ayaklarına kadar her detayda Osmanlı'nın göz alıcı izlerini görmek mümkün. 

Klasik, modern, estetik; Vanucci Perla 

Vanucci Perla modeli ile mutfaklara masifin güzelliği ile klasik ve modern çizgilerin estetiğini birlikte getiriyor. Mutfaktaki her eşyaya gizli ve özel seçilmişçesine bir yer açan Perla, özel davlumbaz formunun sağladığı estetik rafıyla dekoratif düzenlemelere de imkan tanıyor. Perla’nın, klasik ve modern çizgilerin bir arada yorumlandığı masif kapakları mutfaklara estetik katıyor.

Doğal ceviz ve kiraz cilalı masif çeşitlerinin yanı sıra Perla’nın, üzeri tekstüre ve ipek mat lake uygulamalı kapak alternatifleri de  bulunuyor. Klasik ve modern  tasarımı yansıtan kulplar ve satine camlı kapakları ile de Perla, sade ve şık yaşantıyı simgeliyor. 

Işıltısıyla çok farklı; Vanucci Platino 

Parlak lake dokusuyla mutfaklara ışıltılı ve estetik bir görsellik kazandıran Vanucci Platino, desenlerindeki özel el işçiliği sayesinde mutfak mobilyasında fark arayanlara özel.

Çeşitli renk alternatifleri de bulunan Vanucci Platino, yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle hayatı kolaylaştırmak için ideal bir seçim. Platino ile mutfakların kapısı ışıltılı bir dünyaya açılıyor.

Dolap kapaklarında parlak lake üzerinde el işçiliği kullanılarak tasarlanmış, birbirini takip eden desenlerin yer aldığı Platino akrilik, granit, mermer gibi farklı tezgah çeşitleriyle de uyumlu bir tasarıma sahip.

Platino, “dokun-aç” elektrikli mekanizmasıyla, mutfak dolaplarının ve çekmecelerin kullanımına büyük bir rahatlık getiriyor. Kapaklar, ellerin dolu ya da kirli olduğu durumlarda dahi tek bir dokunuşla açıp-kapama sistemine sahip.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account