Pakdoor kompozit kapı sistemleri ile yaşam alanlarınıza değer katın…

Editör
24.02.2012

 

Yapı sektöründe ilklerin öncüsü Pakpen Şirketler Grubu, PakDoor Dekoratif Dış Kapı ve Kompozit kapı sistemleri ile klasikten moderne her zevke uygun çözümler sunuyor. Isı, ses, nem ve suya dayanıklılık gibi özellikleriyle dikkat çeken Kompozit Kapı Sistemleri ile kolay montaj dönemi başlıyor… 

Ürün yelpazesini her geçen gün geliştiren PakDoor’un Kompozit Kapı Sistemleri serisinden “Nova”, izolasyon özelliği kadar hızlı ve kolay montaj özelliğiyle de çok yönlü kullanım imkanı sunarken, her çeşit dekorasyon anlayışına uygun tasarımlarla da hayata fonksiyonellik katıyor. Sade, yalın ve minimalist yapısıyla dikkat çeken Nova, şıklığı yaşam alanlarıyla bütünleştiriyor.

Montaj rahatlığını siz de yaşayın!

PakDoor’un kompozit kapı serisinde özel ayarlı, hareketli ve pervazlı kasa sistemiyle farklı kalınlıklardaki duvarlara kolaylıkla uygulanabilen “Nova”, mükemmel detay çözümleriyle sorunsuz bir montaj imkanı sunuyor.  

Prestijli inşaat projelerinin tercihi

Nova, neme karşı dayanıklılığı, ısı ve ses izolasyonu gibi özellikleri ile birçok prestijli inşaat projesinde tercih edilirken, aynı zamanda fonsiyonel, sistemli ve estetik oluşuyla da otellerin en çok tercih ettiği model olarak karşımıza çıkıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account