Thea, Yeni Serisi Neva'yla Tasarımı Yeniden Yorumluyor

Editör
23.02.2012

 

Dünyanın ilk mavi LED aydınlatmalı anahtar priz markası Thea, yeni serisi Neva’nın özel formu sayesinde yaşam alanlarına sıcacık bir dokunuş katıyor. Anahtar-priz teknolojisinde devrim yaratan Thea, Neva’yla tasarımı ve seçkinliği yeniden yorumluyor.

Yenilikçi tasarımların yeni adı: Thea Neva

Son yüzyılın keşfi LED aydınlatma, Thea Neva tasarımlarında en büyük ayrıcalıklardan biri olarak kendini hissettiriyor. Işığı yönlendirerek ayrıcalıklı bir görsellik unsuruna dönüştüren Thea Neva, yenilikçi tasarımıyla mekânlara yepyeni bir dokunuş getiriyor.

Tasarımın şıklığını ışığın uyumlu dansına dönüştüren Thea Neva’nın mavi renkli, soft ve dekoratif LED’leri çok düşük olan enerji tüketimleriyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

Bırakın hayat ışığın sonsuz çizgileriyle tanışsın…

‘Line Efekti’ ile sunduğu tasarım sayesinde yaşam alanlarına sıra dışı bir hareket katan ve bu sayede ışığı çizgilerle yeniden yorumlayan Thea Neva, dinamizmin ruhunu taşıyan mekanlardan hoşlananlar için bronz, gümüş ve siyah renk anternatiflerini sunuyor.

Neva 6 farklı kombinasyon seçeneğiyle ışığın varoluş hikayesini çizgilere dökerken, düşük enerji tüketimiyle de çevre dostu tasarımların arasında yerini alıyor. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account