Gaggenau Side-by-Side soğutucuda mükemmel tasarım ve fonksiyonellik bir arada

Editör
23.02.2012

 

Yeni Gaggenau Side-by-Side RS 295 solo soğutucu, büyük hacmi ve maksimum seviyede sunduğu konforla öne çıkıyor. Fonksiyonelliği,  üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler ve adeta bir heykeli andıran tasarımı, soğutucunun karakteristik özellikleri arasında başta geliyor. Tamamen paslanmaz çelik veya alüminyum yüzeyli Side-by-Side RS 295, beklentisi yüksek her mutfak atmosferine mükemmel bir uyum sağlıyor.   

Gaggenau tarafından 2009'da tanıtılan ve soğutma, derin dondurma ve saklama noktasında her beklentiyi yerine getirebilme özelliklerine sahip olan Vario 200 soğutucu serisinin yeni ürünü Side-by-Side RS 295 solo soğutucu, küçük hacimlerde dahi, yenilikçi kullanma imkanlarını olanaklı kılıyor. 

Büyük kullanım hacmi, uzun süreli tazelik

Solo tip cihaz, toplam 517 litre hacmi, 178 cm yüksekliği ve 91,4 cm genişliği ile yeni serinin içinde en büyük kullanım hacmini sunuyor. Büyük boyutlara sahip Side-by-Side, taze gıdaların uzun süre saklanabilmesini sağlayan 19 litre kapasiteli entegre 0 °C taze saklama bölgesi dahil, üç farklı iklim bölgesiyle donatılmış durumda.

178 Litre kapasiteli 4 yıldızlı soğutucu, No-Frost sistemi ve hızlı dondurma otomatiğine de sahip. Tek tek çıkarılabilen çekmeceleri ve bölmeleri sayesinde cihazın içinde, büyük boyutlu donmuş ürünler saklanırken dahi, büyük bir esneklik mevcut. 

Daha konforlu donanım


Şeffaf malzemeler ve çerçevesiz bir LED aydınlatma konsepti, cihazın içinde her şeyin en mükemmel şekilde görünebilmesini garanti ediyor. Çekip çıkarılabilen rafları ve çekmeceleri sayesinde cihazın içine her zaman çok rahat bir erişim mümkün oluyor. Özel menteşe sistemi ile yumuşak ve kontrollü bir kapı kapanışı sunan cihazın kapılarını kapatmak için asgari düzeyde bir güç kullanılması yeterli oluyor. 

Kullanım kolaylığı ve yenilikçi teknolojiler bu dolabın içinde saklı

200 serisinin diğer ürünlerinde de olduğu gibi cihazın soğutma bölümü, gastronom kaplarının ve soğutulacak ürünlerin yerden tasarruf edilerek saklanabilmesi için gerekli entegre düzenekleri olan, çeşitli yüksekliklere sahip kademeli raflar sunuyor.

Çeşitli standart formatlara sahip paslanmaz çelik mamul hijyenik gastronom kapları, profesyonel mutfaklarda, pişirme gereçlerinin temelini oluşturuyor.

Bu kapların buzdolabına yenilikçi entegrasyonu sayesinde artık yemeklerin saklanmasından hazırlanması, taze tutulması, pişirilmesi ve masaya servis edilmesine kadar geçen sürecin, verimli bir akış içinde gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. 

İsteyene paslanmaz çelik isteyene alüminyum

Vario 200 soğutucu serisi, bütün beklentileri yenilikçi çözümlerle yerine getiriyor ve Gaggenau’nun profesyonel soğutma dünyasına mükemmel bir geçiş sunuyor.

Side-by-Side RS 295 solo soğutucu, tamamen paslanmaz çelik veya alüminyum kaplaması ile son derece ayrıcalıklı bir zevkin ürünü olduğunu da çok iyi yansıtıyor. 

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account