İlklerin Öncüsü Olmaya Devam Ediyor

Yazar:Editor
22.02.2012

 

Türkiye'de ilk kez Volvo İş Makinaları tarafından gerçekleştirilen 500 saatlik bakım anlaşması ile Yeni G Serisi Lastikli Yükleyiciler'in performansları kesintisiz devam ediyor.

L150G, L180G ve L220G model lastikli yükleyicilerde Volvo İleri Servis Anlaşması (VİSA) hizmeti alan kullanıcıların bakım süreleri 250 saatten 500 saate çıkarıldı.

Bakım maliyetlerini ciddi oranda düşürecek olan bu büyük yenilik ile ayrıca lastikli yükleyiciler tam 500 saat kesintisiz çalışarak yüksek performansla kazanç yüklüyor.

1954'ten bu yana tüm yeryüzünde güvenilir bir tekerlekli yükleyiciler öncüsü olan Volvo, malzeme ve atık taşıma, altyapı inşaatları, geri dönüşüm, kereste depoları, kütük taşıma, ocaktan taş çıkarma ve ziraat uygulamaları için güvenilir çözüm ortağı. 

Volvo G Serisi Lastikli Yükleyiciler'de Tier 4i/Stage IIIB ile uyumlu ve her biri Volvo tarafından mükemmel, üretken ve yakıt verimliliği sağlayan bir ahenk içinde çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmiş aktarma organları, hidrolik ve kaldırma sistemleri ile eşleşen motor kullanılıyor. 1 Ocak 2011’de yürürlüğe giren Stage IIIB (Avrupa) ve Tier 4i (ABD) emisyon gerekliliklerini karşılayan eksiksiz bir yükleyici ailesi.

Yeni G Serisi yükleyiciler daha fazla başarı için geniş bir kepçe ve ataşman yelpazesi sunuyor. Kaldırma kuvvetinde yüzde 20 artışla L150G, L180G ve L220G, Volvo İş Makinaları’nın lastik tekerlekli yükleyicilerinin temeli oldu. Ve tüm ailede olduğu gibi daha yüksek üretkenlik ve daha güçlü hidrolik sunan Yeni G Serisi yakıtta da oldukça cimri.

Operatör konforu ve güvenliği için Volvo Care Kabin; daha yüksek kopartma gücü ve daha kısa çevrim süreleri için eşleşen Volvo komponentleri; mükemmel bir paralel hareket için paralel torklu bağlantı tasarımı; daha gelişmiş bir havalandırma için yeni motor kaputu tasarımı ve düşük RPM'lerde yüksek tork sağlayarak yakıt tüketimi ve emisyonların düşük olmasına katkıda bulunan Volvo motor yeni G serisinde buluştu.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account