Casa Bugatti’den sıcaklık ve zaman ayarlı akıllı su ısıtıcı…

Editör
22.02.2012

 

Casa Bugatti’nin tasarım ve teknoloji harikası Vera serisi su ısıtıcılar, 45 derece ile 100 derece arası her kademede su ısıtabilme olanağı sağlayan ısı ayarlama özelliğiyle, tüm kullanıcıları için konfor ve verimlilik sunuyor.

Suyu tam istenen sıcaklıkta ısıtabilmesi ve aşırı ısınmayı önleyen ısı güvenlik sistemi, bebeğine mama hazırlayan anneler başta olmak üzere, farklı kullanım amaçları için Casa Bugatti Vera’nın güvenli su ısıtma ayrıcalığını öne çıkarıyor.

Ayarlanabilir zamanlı program ve saat fonksiyonu ise, özellikle kahve ve çay aralarında, suyun tam zamanında, verimliliği yüksek ve enerji tasarrufu sağlayacak biçimde ısıtılmasına olanak tanıyarak, hayatı kolaylaştırıyor.

Sihirli renk, tasarım ve teknoloji dokunuşlarıyla, küçük elektrikli ev aletlerini vazgeçilmez kişisel eşyalar haline getiren İtalyan Casa Bugatti, Vera serisi ile su ısıtıcıyı, kullanıcısını anlayan akıllı ve becerikli bir yardımcıya dönüştürdü. 

Casa Bugatti’nin yaşama renk katan ürünlerinden Vera su ısıtıcı, elma yeşili, sarı, lila, turuncu, gece siyahı, otantik, sıcak kırmızı, krem ve süt beyazı olmak üzere, sıradışı 9 farklı renk seçeneği sunuyor.

Bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çeken şık ve zarif bir tasarım ürünü olan Vera su ısıtıcıda, dinlenme zamanları ve sıcak suya ihtiyaç duyulan günün her anında, her konumda kolay kullanım sağlayan alt gövdeye 360 derece bağlantı ve hafif bir dokunuşla açılan kapak, üstün ergonomik özellikler olarak öne çıkıyor. Tam fonksiyonlu elektronik kontrol donanımı ise, Vera’yı benzerlerinden tümüyle farklı kılıyor.

Elektronik kontrol sistemi

1750 ml. hacime sahip Vera su ısıtıcıda gösterge paneli tutma yeri ile bütünleşmiş yapısı sayesinde, basit bir dokunuşla sahip olduğu fonksiyonları  kullanıcısına sunuyor.

Teknolojik araştırmalar sonucu tasarlanan ve geliştirilen Vera su ısıtıcı, 45 derece ile 100 derece arasındaki ısı ayarı, güncel saati gösteren saat fonksiyonu, çalışmasını kontrol eden ayarlanabilir kendinden zamanlı program özelliği ve aşırı ısınmayı engelleyen ısı güvenlik sistemi sayesinde, tüm sıcak içecekleri hazırlarken, tam zamanında, tam istenen sıcaklıkta, verimli, güvenli ve tasarruflu bir ısıtma sağlıyor. Casa Bugatti Vera su ısıtıcılarının fiyatı 690 TL.

Casa Bugatti elektrikli ev aletlerinin Türkiye’ye distribütörlüğünü üstlenen Boğaziçi İthalat, tarzı ve kişiliği yansıtan, aksesuar kadar şık, ancak şaşırtıcı teknik özelliklere sahip, rengarenk elektrikli ev aletlerini 40’dan fazla bayisi ile birlikte bazı ESSE satış noktalarında da, satışa sunuyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account