2012 karo koleksiyonu ile Unicera'da

Yazar:Editor
21.02.2012

 

 

 

 

Dünyanın en köklü ve tanınmış karo seramik markası Villeroy & Boch, 2012 Koleksiyonu ile 14 - 18 Mart tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde düzenlenen 24. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’ya katılıyor. 

Villeroy&Boch’un UNICERA Fuarı’ndaki 7. Salon, 703-704 standında, 2012 karo koleksiyonundan Opulent Chic, Light Lusion, My Earth, Nature Side, Classic Glam, Tribute, Open Land ve Stripe+Wave serileri yer alıyor. 

Villeroy&Boch 2012 karo koleksiyonu oluşturulurken “parçadan bütüne, detaylardan genel konsepte kadar verilen tüm kararlarda yeni fikirlere açık olmak; büyük resmi akılda tutarak detaylarla uğraşmak” öncelikli oldu. Koleksiyonun mottosu ise “One2keep & all4love”… 

Villeroy&Boch 2012 karo koleksiyonu estetik bakımından tanıdık ve geleneksel temalar çizerken aynı zamanda bu temaları çağdaş tasarımlara dönüştürüyor. Modernizm, teknoloji ve işlevsellik, geleneksel Villeroy&Boch kalitesi ile birleşiyor. İlham kaynağını doğanın sunduğu çeşitlilikten alan Villeroy&Boch, bunu mikemmel işçilik ile birleştirerek  güçlü bir özgüveni karakterize eden yeni karo koleksiyonunu  yaratıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account