Renkler, Yeni AlpinaSilan Nevo ile İlk Günkü Gibi Canlılığını Koruyor

Editör
21.02.2012

 

Türk Boya sektörünün lideri Filli Boya’nın yeni iç cephe boyası AlpinaSilan Nevo; silinebilen iç cephe boyalarından beklenen tüm özellikleri aşan performansı, kusursuz dokusu ve yeni ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ özelliğiyle yaşam alanlarınızdaki renklerin uzun yıllar ilk günkü canlılığını korumasını sağlıyor. 

AlpinaSilan Nevo’ya özgü ‘Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi’ ile elde edilen maksimum dayanıklı pürüzsüz yüzeyler, yaşam alanlarınızda lekelerin, kirlerin boyanın gözeneklerinin arasına girmesi engelleyerek renklerin uzun yıllar ilk günkü gibi kalmasına olanak tanıyor. AlpinaSilan Nevo, renkleri daha da göz alıcı, daha da çarpıcı yansıtarak yaşam alanlarınıza ferahlık taşıyor.     

Tam silinebilir AlpinaSilan Nevo;  daha da canlı hale getirilen İpeksi Mat dokusunu bu üstün özellikleriyle uzun yıllar koruyor. 

Su bazlı, ipeksi mat, tam silinebilen, dekoratif son kat iç cephe boyası AlpinaSilan Nevo; uygulama ve kullanımda avantaj sağlarken, arttırılan yapışma mukavemetiyle de yüzeyde oluşacak sürtünme, çizilme ve kalkmalara karşı “maksimum dayanım” sağlıyor, uzun yıllar kullanıma olanak tanıyor. Uygulama sonrasında koku bırakmaması ve çevre dostu olması özelliğiyle ön plana çıkıyor.

Ülkemizdeki iç cephe boyaları arasında en çok tercih edilen; yüksek ürün performansına sahip AlpinaSilan ürünü; Filli Boya’nın deneyimi ve yüksek teknolojik altyapısı sayesinde Ar&Ge laboratuvarında geliştirilen “Renk ve Yüzey Koruma Teknolojisi” ile AlpinaSilan Nevo’da bir üst seviyeye taşınıyor. 

Yeni nesil silikonlar, pigmentler, akrilik bağlayıcılar ve silisyum bazlı dolguların olağanüstü uyumu ve optimizasyonu sayesinde AlpinaSilan Nevo, yaşam alanlarınıza değer katıyor… 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account