Kapı, Parke Doğaltaş ve Duvar Kağıtlarında Niş Çözümler Nishdecor'da

Editör
20.02.2012

 

Dünyanın en prestijli iç mekan kapı üreticisi, İtalyan SJB'nin şık ve zarif kapıları... Lamine, masif ve marküreti parke üretiminde dünya lideri İtalyan Berti ve Cadorin'in klasik ya da kişiye özel modern tasarımları... Mermerden granite, mozaikten travertene, doğal taşın en güzel örnekleri... Banyodan mutfağa, duvardan tavana her mekana uygun yüzlerce doku ve desende duvar kağıdı seçenekleri...

Hepsi ve daha fazlası, sektör profesyonelleri ve iç mimarlardan oluşan kadromuzla, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, Nişantaşı Nishdecor'da.

 İTALYAN SJB MASİF KAPILARI NİSDECOR'DA

İç mekan masif kapı üretiminde önemli bir dünya markası olan İtalyan SJB, Nishdecor ile Türkiye'de . Dizayn, kalite, şıklık, dayanıklılık ve teknik olarak daha birçok özelliği tek bir kapıya sığdırmayı başaran SJB , 50 yıldır dünyada seçkin projelerin ilk tercihi olmaktadır.

İşlevselliği, çeşitliliği, kullanım alanınıza ve zevkinize göre değişebilen fiziksel özelliklerinin dışında, güvenliğinizi ve rahatlığınızı ön planda tutan SJB, ses ve duman geçirmez, yangına dayanıklı kapıları da koleksiyonuna ekleyerek hem ev, hem de otel- hastane gibi konuk ağırlama mekanlarınız için benzersiz çözümler sunuyor.

SJB , birbirinden farklı tarz ve özelliklere sahip 10 farklı koleksiyona sahip . Dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilmiş, ister mat ister parlak verniklenmiş, farklı renk seçeneklerine sahip, en üst kalitede ağaç cinsleri ile üretilen masif kapılar içine girdikleri mekana prestij ve zerafet katıyor.

 Hem sıra dışı, hem de klasik tercih edenlere farklı çözümler sunan İtalyan Berti, çok zengin ürün yelpazesi ile, mimari ofislerin ve seçkin projelerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

 1950 senesinden beri yapı sektöründe olan ve dünya genelinde en önemli yerlerden birine sahip Berti, beyazlatılmış meşeden abanoza, vengeden cevize, bir çok özel ağaç kullanılarak üretilen parkeleri ile teknoloji ve sanatın bir arada iyi kullanıldığında ortaya çıkabilecek mükemmelliğin ta kendisi.

100 yılı aşkın süredir ağacı, sanat, ustalık ve tutku ile işleyen Cadorin, stilinize ve mekanınıza ayrıcalık kazandıracak ürün gamına sahip. Dünyanın en özel, 30 farklı ağaç çeşidinin kullanıldığı parkeler için kişiye özel çözümlerle zanaatini ortaya koyan Cadorin, doğaya uyumlu çalışmaları ve özel ürünleri ile mağazamızda.

 Mermer, traverten, mozaik, granit... bir mekanın zenginliğini ve kalitesini belirleyen en önemli unsurdur doğaltaş. Kullanıldığı mekana kişilik katar.

Ülkemizin en önemli doğal kaynaklarından olan ve Amerika'dan Avrupa'ya kadar pek çok ülkenin doğal taş tercihinde birinci sırada bulunan Türkiye'de çıkarılan, ve işlenen doğal taşların en seçkin ve kaliteli örnekleri Nişantaşı nishdecor'da.

KİŞİYE VE MEKANA ÖZEL TASARIM DUVAR KAÐITLARI

İster aile fotoğrafınız veya sevdiğiniz bir manzara resmi yada hayal ettiğiniz bir figür ... sanatçılarımız tarafından grafik tasarım ile yorumlanarak size özel üretilmektedir.

 SİZE ÖZEL PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Bir mekanın dekorasyonunda öne çıkan ve karakterini belirleyen ana unsurlar kapılarıyla birlikte , yer ve duvar döşemesidir. Hepsinin birlikte oluşturduğu görsel şölen mekanın tarzını ve kişiliğini belirler.

İster yeni bir proje ister evinizin bir odası olsun, uzman satış ve uygulama kadromuz mekanı mevcut alt yapısı , kullanım amacı , ısıtma şekli , genel dekorasyonu gibi pek çok kritere göre değerlendiriyor, stilinizle ve bütçenizle örtüşen en uygun çözümü üreterek ve projelendiriyoruz.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account