Ünlü İtalyan Kapı Markası SJB Türkiye'de

Editör
20.02.2012

 

İç mekan kapı üretiminde dünyanın önde gelen  markası SJB , Türkiye’deki ilk showroom’unu Nişantaşı Nishdecor’da  açtı. 

Dizayn, kalite, zarafet, şıklık, dayanıklılık ve teknik olarak daha birçok özelliği tek bir kapıya sığdırmayı başaran SJB , 50 yıldır dünyada seçkin projelerin ilk tercihi olmuştur.

SJB kendi geliştirdiği teknolojiler ve patentlerle ürettiği kapıları , yüksek kalite kontrol standartlarından geçirmekte ve   15 yıl garanti vermektedir.

İşlevselliği, çeşitliliği, kullanım alanınıza ve zevkinize göre değişebilen fiziksel özelliklerinin dışında, güvenliğinizi ve rahatlığınızı ön planda tutan SJB, ses ve duman geçirmez, yangına dayanıklı kapıları da koleksiyonuna ekleyerek hem ev , hem  de otel, hastane gibi konuk ağırlama alanlarınız için benzersiz çözümler sunuyor.  

SJB , birbirinden farklı tarz ve özelliklere sahip 10 farklı koleksiyona sahip . Dünyaca ünlü mimarlar tarafından dizayn edilmiş , ister mat ister parlak verniklenmiş , farklı renk seçeneklerine sahip ,  en üst kalitede ağaç cinsleri ile üretilen masif kapılar içine girdikleri mekana  prestij ve zerafet katıyor.

Modern çizgisinin yanı sıra, nostaljiyi sevenlere hitap eden EMME serisi oymalı panelleri, incelikle dizayn edilmiş pervazları ile  sizi 60’lara 70’lere götürürken,  Soluzione koleksiyonu ile hem şık, hem teknolojik hem de uygun fiyatlı ürün ihtiyacına cevap veriyor. 

SJB ‘nin Türkiye  distribütörü olan nishdecor, “Wall-door-floor” konsepti ile; bir mekanın en önemli temel dekorasyon elemaları olan kapı , yer ve zemin ihtiyaçlarınızı aynı çatı altında bir araya getirmekte ve dünyanın önde gelen kapı, duvar kağıdı, parke ve doğal taş markalarını  son kulanıcı ve profesyonellerin beğenisine Nişantaşı showroomunda sunmaktadır.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account