Türkiye’nin lider markaları, Trump TowersAVM'de yerlerini seçti

Editör
20.02.2012

 

 Konsepti, mimarisi, eğlence ve moda alanları ile sektöründe farklılaşan Trump TowersAlışveriş Merkezi,  çocuk platformunu, eğlence, moda ve yeme-içme markalarını tek bir çatı altında topluyor.

 Saturn’den Migros’a, Fratelli La Buffalo’dan Midpoint’e  Gymboree’den Catimini’ye kadar birçok önemli marka Trump Towers’ta yer seçmenin heyecanını yaşıyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi, 20 Aralık tarihinde açılan ilk mağazası Media Satürn’le henüz resmi açılışını yapmadan günde 5 bin kişinin uğrak noktası haline geldi.

15 Mart’ta birçok mağazasını daha hizmete açacak olan Trump Towers Alışveriş Merkezi baharda gerçekleşecek resmi açılışı sonrası tam kapasitesi ile ziyaretçilerine hizmet vermeye devam edecek. 

Dünya markaları Trump Towers Alışveriş Merkezi ile ilk kez Türkiye’de… 

Promod, Crocs, Gymboree, Pure Jatomi Fitness Center ve daha bir çok marka Trump Towers Alışveriş Merkezi ile ilk kez Türkyiye’ye giriş yapıyor. Network, İpekyol, Kiğılı, Boyner, Mango, Damat&Tween gibi moda dünyasının önde gelen markalarının yer seçtiği Trump Towers Alışveriş Merkezi; Dufy, Twist, Sarar, Paşabahçe, İnci, Network, Desa, Divarese, Saat&Saat gibi önde gelen markalara da bünyesinde yer veriyor.  

Türkiye’nin en yoğun çocuk platformu Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde Dünya markaları ile donanmış Trump Towers Alışveriş Merkezi, çocukların eğitilerek eğlendiği ve çeşitli aktivitelerle zenginleştirilmiş 9000 metrekarelik eğlence merkezi ile bir ilke imza atıyor.

Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde sadece çocuklara özel olarak tasarlanan “Çocuk Katı” çocukların kendilerini özel ve çocuk gibi hissetmesi için tasarlandı. Çocuklara özel moda markaları ve favori lezzetlerinin yanı sıra Türkiye’nin ilk Disney Tiyatro’su, Fox Entertainment, özel tasarım D&R Kids ve Trump Kids Konsiyerj Hizmeti ile hem çocuklar hem de ebeveynler bu çok özel dünyanın avantajlarından yararlanacak. 

Lezzet ve eğlencenin yeni adresi “Trump Towers Alışveriş Merkezi”

Türkiye’yi yeni bir konseptle tanıştıran ve dünyaca ünlü şeflerin yer aldığı yeme-içme platformunda ise Borsa gibi seçkin restoranlarda sayısız lezzet tadılabilecek.

Street Food alanı ile bir ilke imza atan Trump Towers Alışveriş Merkezi’nde; Midpoint,Fratelli La Buffalo,HD İskender, Günaydın, Burger King, Ramiz Köfte gibi yeme içme markaları da eşsiz lezzetleri ile hizmet vermeye hazırlanıyor. 

Eğlenceye farklı bir boyut getiren Mars Entertainment ve D&R, dünyanın hızlı büyüyen fitness club zincirinin yeni adımı Pure Jatomi Fitness gibi markalar ile Trump Towers Alışveriş Merkezi İstanbul’un yeni eğlence ve yaşam merkezi oluyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account