Yerler duvara tırmandı

Yazar:Editor
17.02.2012

 

Yerler için kullanılan karolar şimdi de duvarları süslüyor. Üstelik bu tasarımlarla mekanlar ayrıcalıklı ve ‘farklı’ bir görünüme kavuşuyor. Kütahya Seramik’in Majesty, Galleria, Magmatech ve Zenith ürünlerinden zevkinize uygun olanı seçip hem yerde hem duvarda kullanarak etkileyici bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Bu yıl yerler hızla duvara tırmanıyor! Kütahya Seramik’in yerde ve duvarda kullanılabilen, farklı tasarımdaki ürünleri sayesinde mekanlar ayrıcalıklı bir stil kazanıyor.

Dijital karo teknolojisi ile üretilen Majesty’nin yanı sıra sırlı porselen karolar Galleria, Magmatech ve Zenith yerde ve duvarda kullanılabilme özellikleri sayesinde özel mekanlar oluşturuyor.Kütahya Seramik’in dijital karo teknolojisi ile üretilen, 60x60 ebatında olan Majesty ürünü, mekanlarda mermer dokusu tercih edenler için biçilmiş kaftan. Gri kahve ve antrasit renklerinde, sırlı porselen bir ürün olan Galleria ise hem iç hem dış mekanlarda uygulanabiliyor.

100x50 ve 60x60 ebatında olan bu ürün mekanlara sakin, dingin ve rahatlatıcı bir atmosfer kazandırmaya yardımcı oluyor. Üstelik dış cephe sistemlerinde de uygulanabiliyor.

Gri renkte olan, altın ve platin dekorları bulunan Magmatech ise yarattığı ihtişamla adeta bir kuyumcunun elinden çıktığını düşündürtüyor. Sırlı porselen bir ürün olmasına rağmen dokusu itibariyle iç mekanlarda tercih ediliyor. Duvarda ve yerde kullanılabilen bir diğer ürün ise Zenith. Konuklarının vitrinlere değil, zemine hayranlıkla baktığı alışveriş merkezleri düşünün…

İşte Zenith tam da bu etkiyi sağlıyor. Bej, almond ve antrasit renklerinde sırlı porselen bir ürün olan Zenith, alışveriş merkezleri gibi yoğun bir yaya trafiği olan alanlar için uygun bir tasarım.Seramik sektöründe öncü ve farklı tasarımların yaratıcı markası Kütahya Seramik’in koleksiyonlarında zevkinize uygun birçok model bulabilir, evinizi ve iş yerinizi etkileyici bir görünüme kavuşturabilir, baştan yaratabilirsiniz.

1989 yılında kurulan Kütahya Seramik, adını medeniyetler köprüsü Anadolu’nun seramik başkenti Kütahya’dan almıştır. Anadolu topraklarının 7000 yıllık seramik kültürüne kattığı çağdaş yorum ve zengin birikimi ile seramik sektörüne önemli katkılarda bulunan Kütahya Seramik, kalite bilinci ve müşteri odaklı hizmetlerini 1996 yılında aldığı TS ISO 9001 Belgesi ile tescillemiştir. Günümüzün en son teknolojilerinin kullanıldığı üretim tesislerinde, binlerce desen ve renk seçeneğinde, yüzlerce farklı ebatta, yer-duvar karosu, sırlı porselen karo ve cam mozaik üretimi gerçekleştirmektedir.

“Kalite, hizmet ve yenilikçilikte sektör liderliği” hedefi ile çalışmalarını sürdüren Kütahya Seramik, yıllık 20 milyon m2’ye yakın üretim kapasitesi, 900 çalışanı ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış geniş bayi ağı ve dünyanın pek çok ülkesine gerçekleştirdiği ihracatı ile sektörün başrol oyuncularındandır.

Kütahya Seramik’in yönetim ve üretim anlayışının başlıca unsurları; teknolojik gelişmeleri yakından izlemek, ekip çalışmasını etkin bir biçimde değerlendirmek, yarattığı çağdaş, özgün tasarım ve hizmetleri müşterilerine sunmaktır.

Dergisi


 

 

 

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account