Türkiye’de 20. yılını kutlayan Vaillant’ın her yıl düzenlediği Yetkili Satıcılar seyahati bu yıl 14–18 Ocak tarihleri arasında Dubai ve Abu Dabi’de düzenlendi.

Yazar:Editor
16.02.2012

 

 

Vaillant üst yönetiminin yetkili satıcılarıyla bir araya geldiği bu seyahatte gelenekselleşen Vaillant Ailesi Yıllık Toplantısı da yapıldı. Toplantıya, Vaillant Group İhracattan Sorumlu Pazarlama ve Satış Direktörü Klaus Jesse, Vaillant Group Türkiye County Manager’ı Christoph M. Grosser, Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın, Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila ve pek çok bölüm yöneticisi katıldı.  

Toplantıda, Vaillant’ın Türkiye’deki yaşam öyküsünü içeren özel bir filmin izlenmesinin ardından konuşma yapan Klaus Jesse, Vaillant’ın 20 yıldır başarılı çizgisini devam ettirdiğini ve müşteri ilişkileri yönetimi alanında hayata geçirdiği yeniliklerin Vaillant Group tarafından beğeniyle takip edildiğini belirtti. Jesse konuşmasının sonunda, Vaillant Türkiye’nin üst yöneticilerine “20 Yılın En Başarılı Ekibi” ödülünü verdi.

Vaillant Group Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser da toplantıda yaptığı sunuşta, 2011 yılındaki faaliyetler, yatırımlar ve hayata geçirdikleri projeler hakkında bilgi verdi. Grosser ayrıca Vaillant Türkiye’nin 2020 stratejisini ve hedeflerini katılımcılarla paylaştı. 

Vaillant Türkiye Genel Müdürü Levent Taşkın da pazarlama ve satış biriminin projeleri, verilen teknik eğitimler ve Vaillant Tüketici Club’ün aktiviteleri hakkında bir sunuş yaptı.

Yetkili satıcıların performanslarını da değerlendiren Levent Taşkın pazarda sağlanan başarının, yetkili satıcıların başarısıyla mümkün olabildiğini belirterek tüm Vaillant yetkili satıcılarına teşekkür etti.

Taşkın Vaillant Türkiye’nin 2012 yılı stratejisi ve projelerini de bayilere aktardı. Toplantıda ayrıca pek çok kriterin değerlendirilmesi sonucu belirlenen Yetkili Satıcı ödüllerinin sahipleri açıklandı. Vaillant’ın kuruluşunun 20. yılında 20 yıldır Vaillant ile çalışan bayilere de teşekkür plaketi verildi.  

 Vaillant Group Türkiye Servis Direktörü Aykut Babila, Vaillant Türkiye’nin servis hizmetlerinde geldiği nokta, 2011 yılındaki veriler ve gelecek yıllarda yapılacak yeni düzenlemeler hakkında bilgi verdi.

Yetkili satıcılar bu seyahatte ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri'nin en lüks, en çağdaş ve en büyük emirliği olan Dubai’yi de keşfetme imkanı buldular. 

Dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa binasına çıkarak, şehrin büyüleyen modern yüzünü kuşbakışı gören konuklar, Dubai’nin sembollerinden Emirates Towers, Sheikh Palace, Dubai’yi iki bölgeye ayıran Dubai Creek ve altın ve baharat çarşılarını ziyaret ettiler. Ayrıca ABU DABİ ziyareti ile dünyanın en büyük üçüncü camii ile dünyada sadece Abu Dabi’de bulunan Ferrari World Eğlence Parkı’nı da gezdiler. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account