Gül İnşaat, 120 milyon TL yatırımla hayata geçireceği Güneşli Park projesinin satışlarına başladı.

Editör
11.10.2010

Skyport, Perla Vista, Loca, Metroport, Rose Marine, Otoport, Fly Inn, Colorist, Yeşilköy Konakları gibi birçok prestijli konut ve AVM ile inşaat sektöründe ilklere imza atan Gül İnşaat, Güneşli’nin en güzel lokasyonuna sahip bölgesinde 25 bin metrekarelik bir arazide toplam 300 konut ve 90 mağazadan oluşan Güneşli Park’ı satışa sunuyor.

Yapımı yeni başlayacak olan ve 2012 yılının Eylül ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanan Güneşli Park’ta, 1+1’den 5+1’e, çatı dubleksten bahçe dubleksine kadar 8 farklı daire seçeneği bulunuyor. Metrekare fiyatları 2 bin 200 TL’den başlayacak projede büyüklükleri 70 metrekareden 300 metrekareye kadar, 4 blokta 300 adet daire sahiplerini bekliyor.

Sıfır faizle ev sahibi olma şansı

Basın toplantısında konuşan Gül İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gül “Güneşli Park”ta oturmak veya yatırım amaçlı ev almak isteyen tüketiciler için kasım ayının sonuna kadar geçerli olan lansman fiyatı üzerinden yüzde 25 peşinatla 36 ay sıfır faizle ev sahibi olabileceklerini belirtti. Projeye 120 milyon TL yatırım yapacaklarını ifade eden Gül; “Çevresinde birçok önemli sanayi ve  finans kuruluşu bulunan bir milyon nüfuslu Güneşli bölgesinin kaliteli konut ihtiyacına hitap eden Güneşli Park, projemiz lokasyon itibarı ile Güneşli’de benzersiz bir konumda. Ayrıca yatırımcılar için ana caddeye cepheli 90 mağaza bulunmakta dedi.”  Ali Gül, projede 2 bin metrekare hipermarket, 2 bin 300 metrekare teknomarket ve 2 bin 700 metrekare spor merkezinden de faydalanabilineceğini söyledi.

Güneşli Park’ta yaşamı renklendirmenin sınırı yok

Proje hakkında bilgi veren Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın ise Güneşli Park’ın güvenlik sistemlerinden teknolojik altyapısına kadar üstün nitelikli bir donanıma sahip olmasının yanı sıra, sosyal olanaklarıyla da modern yaşamın tüm gereksinimlerini karşıladığını belirtti. Gül İnşaat’ın, Güneşlide hayata geçireceği Güneşli Park’ta bütün daireler gün ışığından maksimum faydalanmak üzere tasarlandı.

Ulaşımda kolaylık

Fuar merkezlerine ve Atatürk Havalimanı’na çok yakın konumlanan Güneşli Park, bölgesinde kaliteli konut ihtiyacına cevap vermeyi amaçlıyor. TEM ve E5 çevreyollarının tam ortasında konumlanan proje trafik çilesi çekmeden yaşamla ilgili her türlü ihtiyacını karşılamak isteyenler için bölgesindeki en modern alternatifleri sunuyor.

Gül İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Sönmez Aydın; “Güneşli Park’ın bulunduğu lokasyondan dolayı özellikle havayolları çalışanları ve kuyum üreticileri tarafından çok talep görüyor” dedi.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account