Banyonuzdaki Estetiği Geberit İle Yakalayın

Editör
16.02.2012

 

Kaliteyi ve estetiği birarada sunan en son teknoloji ile üretilen çevre dostu Geberit gömme rezervuarlar, banyonuza şıklık katarken iki kademeli mekanizmaları ile hem su tasarrufu hem de uzun yıllar güvenilir bir kullanım sağlıyor.

137 yıllık tecrübenin ürünü Geberit gömme rezervuarlar, yenilikçi ve akıllı tasarımları ile duvar içine gömülen yapısıyla banyonuzdaki yaşam alanını artırırken dış yüzeyde de estetik bir görünüm sunuyor. 

Geberit yenilikçi vizyonu ile su tasarrufunda getirdiği yenilikler ile yine dikkatleri üzerine çekiyor. İki kademeli mekanizma artık 3 L / 6 L yerine 3 L / 4,5 Litre ile de deşarj yapabiliyor. Bu özelliğe sahip dizayn serisi Geberit gömme rezervuar modelleri, daha fazla su tasarrufu sağlayarak hem sizin ekonominize hem de çevreye daha duyarlı davranıyor.

Ayrıca  gürültü azaltma ve yangından korunma için en yüksek gerekliliklerini yerine getirerek, kalite ve güvenliği Geberit gömme rezervuarları ile sağlamanızı kaçınılmaz kılıyor.

Her Zevke Uygun Dizayn Tip Kumanda Kapakları 

Geberit dizayn serisi kumanda kapakları, günümüzde banyoların modernize edilmesi için önemli bir rol oynuyor ve banyonuzdaki tarzınızı belirleyen değişik dizayn, renk ve yüzey tiplerine yönelik zengin renk alternatiflilerine sahip kumanda kapakları sunuyor. Üstelik ince zevklerin yansıdığı gömme rezervuarlar, Geberit tarafında 10 yıl garanti kapsamında.  

Geberit Dizayn Serisi kapakların uygulama örnekleri arasında birbirinden farklı detay çizgileri ve kendilerine özgü tasarımları yer alıyor. Sigma serisine ait birçok renk ve model Geberit dizayn tipi kumanda kapakları konseptinde yer alıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account