‘Bavulunu kap gel’ rezidanslar…

Yazar:Editor
16.02.2012

 

İnşaat sektöründe ‘çılgın projeleriyle’ adından sıkça söz ettiren Osmanlı İnşaat Yapı,yeni projesini açıkladı: ‘Bavulunu kap gel’ rezidanslar… Osmanlı İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Osman Bakırcı, tüm projelerini insanların ‘yaşam standartlarını yükseltmek’ amacıyla oluşturduklarını söyledi.

Eşya alma sıkıntısına son vermek amacıyla ‘bavulunu kap gel’ rezidansları tasarladıklarını ifade eden Bakırcı, “İnsanlar hayatları boyunca hayalini kurdukları evi birçok sıkıntıya girerek almaya çalışıyor. Fakat ev almanın mutluluğunu yaşayamadan önlerine yeni bir masraf daha çıkıyor: Ev eşyaları. Komple bir ev eşyası ortalama 15-20 bin TL tutuyor.

 Biz bu masrafı ortadan kaldırmak, birçok kişinin sıkıntısına çare bulmak istedik. Daireyi aldıktan sonra tek yapmanız gereken bavulunuzu alıp gelmeniz. Bu projenin yeni evli çiftler ve tek başına yaşayan kişiler için de bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünüyoruz” dedi. 

2012 HAZİRAN’DA TESLİM…

Bavulunu kap gel rezidansların, 60 metrekarelik bir alanda 1+1 stüdyo şeklindetasarlandığını belirten Bakırcı, “Beylikdüzü’nde yapılan, bu yıl içinde teslim olacak 1086 konutluk Beylife 1 rezidanslarımızın yüzde 25’lik bir kısmında bu projeyi hayata geçirdik. Talebin artması halinde, yeni projelerimizi de bu şekilde tasarlayacağız” diye konuştu. 

PERDELERİ BİLE VAR!

Diğer projelerde olduğu gibi ‘bavulunu kap gel’ rezidansların satış fiyatlarını çok düşük tuttuklarını dile getiren Osman Bakırcı, şunları söyledi: “Herkesin iyi bir dairede yaşaması gerektiğini düşünüyoruz. Bu yüzden satış fiyatlarımızıdüşük tutuyoruz. Uyguladığımız bu fiyat politikasıyla inşaat sektörünün matematiğini değiştiriyoruz.

Bavulunu kap gel projemizde 60 metrekarelik stüdyo rezidanslar 85 bin TL’ye satışa sunuldu.  İçlerinde yatak odasından oturma odasına, plazma TV ünitesinden mutfak-davlumbaz ünitesine, beyaz eşyasından perdesine kadar olması gereken her şey mevcut.

Dairelerin iç dizaynı ve mobilya seçimi profesyonel tasarımcılar tarafından yapıldı. Bu fiyata daire bile bulunmazken, biz ultra lüks bir rezidans sunuyoruz. Ayrıca Beylife 1 rezidanslarda, cep sineması, panoramik şehir seyir terasları, golf sahaları, teras kafeler, gym salonu, hamam, sauna, kapalı oyun parkı gibi de birçok sosyal yaşam alanı da mevcut.”

SATIN ALMADAN GÖRMENİZ MÜMKÜN

Satın almak isteyenlerin öncesinde bavulunu kap gel rezidansları birebir haliyle görebileceğini söyleyen Osman Bakırcı, “Genel merkezimizde şu an satışa sunduğumuz dairelerinbirebir aynısını görmeniz mümkün. Burada rezidanslarda kullandığımız mobilyaların kalitesini de inceleyebiliyorsunuz” ifadesini kullandı.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account