Villeroy& Boch Amadea Royal Serisi

Yazar:Editor
15.02.2012

 

Dünyanın en köklü ve tanınmış karo seramik ve banyo markası Villeroy & Boch, zarif mobilya serisi Amadea Royal ile fark yaratıyor. Amadea banyo koleksiyonun başarısının devamı olan bu lüks klasik mobilya serisi,  Murano camından kulpları ve kadife kaplamaları ile büyülüyor… 

Villeroy& Boch’un 260 yıllık sanat, tasarım ve işçilik deneyimi Amedae Royal koleksiyonu ile anlamını buluyor. Zıtlıklar ile oynayan Amedea Royal eğlenceli ama muhafazakâr, dekoratif ama sade klasik tarzı ile neo romatik ile retro klasik arasında bir duruş sergiliyor. Seçkin detayları ile romantik ve özel bir görünüm sergileyen Amadea Royal göz kamaştırıyor.

Amadea Royal için geliştirilen kırmızı ve altın uyumlu arabesk konsept, mobilya çizgisi ile mükemmel bir uyum sergiliyor. Süslemelerinde 22 ayar gerçek altın dekorlar kullanılan Amedea Royal, pahalı ve lüks seramik serisi ile de klasik ve zamansız bir görünümü birleştiriyor. 

Klasik mobilya stili ve yeni ürün yelpazesi ile seramik ve mobilya arasında ideal bir etkileşim kuran seri, seramik koleksiyonunun değerini arttırıyor.

Kapı ve çekmecelerindeki farklılıklar ile iki farklı alternatif sunan koleksiyonun en dikkat çekici parçasını zarif tuvalet masası ve ona eşlik eden taburesi oluşturuyor.

Sanatsal bir tarzda tasarlanmış rafları, murano camından kulpları ve kadife iç döşemesi ile her bir parçası kusursuz el işçiliği ve özellikle rahat bir iç dekorasyon sunuyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account