Dünyanın En Büyük Kapasiteli KomboÇamaşır Makinesi

Editör
15.02.2012

 

Tüketici elektroniğinin lider isimlerinden Samsung yenilikçi ürünlerine her geçen gün yeni bir tanesini ekliyor. 14kg yıkama, 7kg kurutma kapasitesine sahip Samsung Yukon, EcoBubbleteknolojisi ile çamaşırlarınızı köpük ileyıpratmadan derinlemesine temizlerken VRT teknolojisi ile de çok daha sessiz bir çamaşır yıkama deneyimi sunuyor.

Aynı makinede hem yıkayın hem kurutun

Yeni Samsung Yukon ile çamaşır makinesi ve kurutma için ayrı ayrı yer ayırmanıza gerek yok. Yukon bunu sizin için tek makinede yapıyor. Üstün samsung teknolojisi ile 14kg çamaşırı tek seferde yıkarken, 7kg çamaşırı yine tek seferde kurutabilir, böylece kendinize ve ailenize daha çok zaman ayırabilirsiniz. Banyonuzdaki kısıtlı alandan da tasarruf edersiniz. 

Köpük ile Akıllı Yıkama

Samsung Yukon’un sahip olduğu EcoBubble teknolojisi ile %70’e varan enerji tasarrufu yapabilirsiniz. EcoBubble teknolojisinin sahip olduğu, özel jeneratör sistemi ileyıkama işlemine başlarken deterjanı hava ve su ile birlikte bu jeneratörün içinde köpürtüyor ve köpük, çamaşırlara normal deterjanlı sudan 40 kat daha hızlı ve derinlemesine nüfuz ediyor.

Bunun yanı sıra yüksek sıcaklık gerekmediğinden ve giysiler bir köpük havuzu içinde yıkandığından giysilerinizde yıpranmıyor ve üzerinde deterjan artığı kalmıyor.Samsung EcoBubble’ın bu özelliği sayesinde kıyafetlerinizi tekrar durulamak zorunda kalmayarak ömürlerini uzatırken cildinizi de deterjanın zararlı etkilerinden koruyorsunuz. 

DigitalInverter Motor Yüksek Performans, dayanıklılık ve 10 yıl garanti

DigitalInverter Motor, motor ve fırça arasında sürtünmeye neden olan bir mekanizmayla çalışmadığından, enerji tüketimini düşürürken motorun yüksek etkinlikte çalışmasını sağlar.

Sürekli sürtünme olmaksızın çalışan motorun yıpranma düzeyi de düştüğü için, 10 yıl gibi uzun bir garanti süresi biçilen çamaşır makineniz uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışır. Ayrıca bu yenilikçi motor, sağladığı yüksek gücün yanında gürültü düzeyini de düşürmektedir.

 Teknik özellikler

Model kodu :WD1142XVM

Model adı : Yukon

1200 devir, 14 kg yıkama/7 kg kurutma

EcoBubbleTeknolojiisi

10 yıl motor garantili digitalinverter motor 

VRT teknolojisi (Titreşim Azaltıcı Teknoloji)

Elmas Kazan

Voltaj Koruma

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account