İzmir Mermer Fuarı'nda 2012 Serisi İle Tanışın

Editör
15.02.2012

 

Birbirinden şık ve benzersiz 30 farklı renk ve doku seçeneği ile mutfak tezgahlarında trendleri belirleyen Belenco estetiği sağlamlıkla bütünleyen tasarımlarıyla mutfaklara kuvars şıklığını getiriyor

 2011 yılında 35 milyon Euro değerinde gerçekleştirdiği yatırımla sektöre hızlı giren ve sektör liderliğine soyunan Belenco, 30 farklı renk ve dokudan oluşan zengin ürün serisi ile İzmir Mermer Fuarı’nda profesyonellerin beğenisine çıkıyor. Kuvarsın doğal berraklığını ve ışıltısını tezgâhlara taşıyarak özgün stilleri yansıtan ve benzersiz dünyalar oluşturan Belenco, 2012 ürün serisi ile evleri yeni baştan yaratıyor.

Mermerin damarlı dokusunu benzersiz kuvars dayanıma bürüyen Belenco, çizilmeyen, kimyasallardan etkilenmeyen, leke tutmayan çok özel ve birbirinden şık seçenekleri 2012 ürün serisinde sunuyor.

Ebruli, damarlı dokular, minimalist düz renkler ve kristal ışıltılı seçeneklerle farklı zevklere zengin alternatifler sunan Belenco, şıklığı işlevsellikle bütünleyerek kullanım kolaylığı sunan sağlam ve estetik kuvars yüzeyleri ile mutfaklarda yeniliğin öncüsü olmayı hedefliyor.

Dünyaca ünlü Burdur beji, Elazığ vişnesi, Afyon şekeri, Bilecik bejinin eşsiz dokularından esinlenen Belenco mermer dokusunu, kuvars sağlamlığı ile buluşturuyor. Kolay çizilen, aşınan ve leke tutan yapısıyla ‘mermer’ tezgah uygulamalarında zayıf bir malzeme olarak tercih edilmezken, mermer görünümünde ‘kuvars esaslı’ yüzey tasarımları ile Belenco yepyeni bir seriye imza atıyor.

Belenco sektöre hızlı bir giriş yaptı

Aralık 2011’de Manisa Organize Sanayi açılışı yapılan 35.000 m2 açık 15.000 m2 kapalı alana kurulan ve en son teknoloji ile donatılan tesis ilk aşamada 500.000 m2 üretim gerçekleştiriyor.

Kuvars yüzeylerde uluslararası ilk beş marka arasında yer almayı hedefleyen Belenco, 2013’de yeni bir yatırım daha gerçekleştirerek üretimini ikiye katlamayı planlıyor.

Amerikan Yeşil Binalar Konseyi üyesi olan ve Yeşil Bina sertifası alan Belenco, çevreci tesisinde GreenGuard belgeli ve NSF hijyen sertifikalı, birbirinden şık ve insan sağlığına dost kuvars yüzeyler üretiyor.

Üstün teknik özellikleri ve birbirinden güzel renk ve doku seçenekleri ile Belenco çok çeşitli uygulamalara imkan veriyor. Yanlızca mutfak tezgahlarında değil, zeminlerde, cephe kaplamalarında, mutfak duvar panellerinde, tuvalet ara bölmelerinde, duş ve kabin duvarlarında, merdiven ve madalyon uygulamalarında, yiyecek servis alanlarında, masa ve banko uygulamalarında, resepsiyon ve hizmet bankolarında, asansör zeminlerinde ve daha nice özgün tasarımda kullanılan Belenco, kuvars yüzeylerde modayı yaratıyor, uygulamalara Belenco marka güvencesi getiriyor.

Satış ve satış sonrası süreçlerde mutlak müşteri memnuniyeti sunan Belenco, hem kullandığı yüksek teknoloji ile hem de Ar-Ge çalışmalarıyla geleceği şekillendiriyor, %100 memnuniyet ilkesi ile fark yaratıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account