Gücün yeni merkezinde iş fırsatı: Sarphan Finans Park

Editör
15.02.2012

 

Sarphan Finans Park, gelişen ve hızla büyüyen Türkiye ekonomisine paralel olarak İstanbul Anadolu yakasında 2 milyon 500 bin metrekarelik alana kurulacak olan ve New York, Londra ve Dubai'de bulunan finans merkezlerinden çok daha büyük bir alanı kaplayacak olan yeni finans  merkezinin tam kalbinde yer alıyor.

BDDK, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halk Bankası'nın merkezleri ile Sermaye Piyasası Kurulu'nun bir araya geleceği yeni finans merkezi, Türkiye ekonomisinin yeni dinamosu olma misyonuyla büyük önem taşıyor.

Bu anlamda Sarp Group'un TOKİ iştirakleri Emlak Konut GYO ve Emlak Pazarlama İnşaat (EPP) işbirliğiyle inşa ettiği Sarphan Finans Park, iş dünyasına dev fırsatların kapısını açmak için tasarlanmış ve bölgenin tam kalbinde yer alan bir proje olarak, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin yer almak için birbirleriyle yarıştığı iş ve yaşam merkezlerinin başında geliyor. 

Dünyayı küçülten, işi büyüten merkez

Yeni finans merkezinin proje detaylarının ilan edilmesiyle birlikte tüm gözlerin çevrildiği bölgenin bir numaralı projesi olarak öne çıkan Sarphan Finans Park'ın projesinde Rezidans satışlarının yüzde 70'i tamamlanmış bulunuyor. Kısa bir zaman diliminde yüksek prim yapan, tamamlandığında ise yüzde 100 değer kazanması öngörülen Sarphan Finans Park'ta yer alan Sarphan Finans Park Ofis'te, satışlar hızla devam etmektedir.

Toplam 13 kattan oluşan Sarphan Finans Park Ofis'te 4 kat otopark, lobi, resepsiyon, her türlü teknik donanıma sahip ofisler, süs havuzu, ön ve yan cephelere bakan ofislerde teraslar ve kat bahçeleri, panoramik asansörler, merkezi ısıtma ve soğutma, gelişmiş ses ve ısı yalıtımı bulunuyor.

Kat bahçelerine açılan ofis katlarının ferah bir iş ortamı yarattığı, toplam 123 ofisten oluşan Sarphan Finans Park Ofis, iş ve ekonomi dünyasının tam kalbinde olmanın avantajlarını beraberinde getiriyor, şirketlerin değerine değer katmayı hedefliyor.  

Dünyanın 1 numaralı gayrimenkulü

2011 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Kategorisi'nde "Beş Yıldızlı Avrupa'nın En Prestijli Projesi", 2011 Aralık ayında ise Kıtalararası Gayrimenkul Ödülleri Karma Kullanım Mimarisi finalinde dünyanın bir numaralı gayrimenkul projesi ilan edilen Sarphan Finans Park, standartları zirveye taşıyan yaşam ve iş merkezi olarak iş çevrelerinden yoğun ilgi görüyor. 

İlklere imza atan ultra modern yaşam ve iş merkezi Sarphan Finans Park'ta, lüksün sınırlarını zorlayan beş yıldızlı konfor düzeyinde residence, finans ve ekonomi dünyasının merkezinde yer alan beş yıldızlı statüye sahip ofis alanları ve her türlü konforu sunan beş yıldızlı bir otel yer alacak.

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan AVM ise Sarphan Finans Park sakinlerinin hayatını kolaylaştıracak her türlü imkanı sunuyor olacak. 

  Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account