Çalışırken Masaj Yaptıran Ofis Koltuğu: Cellini Boss

Yazar:Editor
13.02.2012

 

Masaj koltuğunun Türkiye’deki lider markası Cellini, ‘’Boss’’ modeliyle ofis dekorasyonuna şık bir hava katmak isteyen, sağlığına ve rahatına düşkün yöneticilerin tercihi.

Günümüzün en az 8 saatini geçirdiğimiz yorgun ve stresli iş yaşamını değiştiremiyoruz ancak ‘’Cellini Boss’’ masajlı ofis koltuğu yorgunluğumuzu almaya yardımcı oluyor. Boss, içerisindeki yoğurma masajı mekanizmasıyla kan dolaşımını hızlandırır ve ofis yorgunluğunu giderir.

Bel bölgesinden omuzlara kadar, aşağı ve yukarı hareket edebilen 4 adet yeşim taşlı çift masaj kolu ile donatılan ofis koltuğu fark yaratmak isteyen patronların tercihi olacak. 

Oturma yüksekliği ayarlanabilen, kumanda ile kullanım kolaylığı sağlayan Cellini Boss, ergonomik yapısı ile sırt ve bel bölgesini destekleyerek rahat bir oturum sağlar.

180 derece dönebilen tekerlekleri sayesinde istenilen yere rahatlıkla hareket ettirilebilir. Sırt bölgesi geriye doğru 50 derece yatırılabilir, kalça ve bacaklarda titreşim masajı yapar. Sırtta ısıtma sistemi ile birlikte vurma, baskı, yoğurma ve shiatsu masajları yapabilen mekanizmaya sahiptir. 

İş verimliliği ve motivasyonu artıran gösterişli tasarımıyla Cellini Boss koltuk şık görünümü ile ofisinize ayrıcalık getirir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account