Yılnak A.Ş., Volvo ile Gücüne Güç Katıyor!..

Editör
13.02.2012

 

1973 yılından bu yana uluslararası taşımacılık sektöründe, ağır yük ve proje taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Yılnak A.Ş., filosunu dünyanın en yüksek beygir gücüne sahip çekicilerinden Volvo  FH16 700,  6x4 ile güçlendiriyor. 

1973 yılında Ankara’da temelleri atılan Yılnak A.Ş., 39 yıllık tecrübesi ile uluslararası taşımacılık alanındaki gücünü en son teknolojiyi tercih ederek arttırıyor.

Yılnak, yeni teslim aldığı dünyanın en güçlü çekicileri arasında yer alan yedi adet Volvo FH16 700 6x4 ile  gelişen teknolojiye uygun ve kaliteli hizmet sunarak iş ortaklarının gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına zamanında, doğru bir şekilde ve düşük maliyetle cevap vermeyi ilke edinen Yılnak, her zaman daha verimli, daha kaliteli ve daha hızlı hizmet sunabilmek için yatırımlarını sürdürüyor.

Her biri konusunda uzman ekibi ile zamana ve gelişen teknolojiye uygun çözümler sunarak müşterilerine kaliteli, sorunsuz, zamanında ve güvenli bir taşıma hizmeti vermeyi amaçlıyor. Tüm araçlarında bulunan araç takip sistemi ile Yılnak, müşterilerine taşımalarını gerçekleştiren araçların durum ve konumları ile ilgili doğru ve eşzamanlı bilgi veriyor. 

Yılnak,  yeni teslim aldığı yedi adet Volvo FH16 700 6x4 ile filosundaki Volvo adedini 22’ye  yükseltiyor. Bu özel çekicilerin teslimatı için düzenlenen törende Yılnak A.Ş. adına görüşlerini belirten firma sahibi Dursun Gece; “Volvo Kamyon, Yılnak A.Ş. olarak bizlerin yine öncelikli tercihi oldu.

Araçlarımızın iş anlayışımıza uygun, yükümüzü sorunsuz taşıyabilecek güçte, aynı zamanda da ekonomik, çevre dostu ve son teknolojik donanımlara sahip olması bizim için çok önemli. Bu nedenle bizimle aynı fikirde olan Volvo Kamyon ile işbirliğimize devam ediyoruz” dedi.

Volvo Kamyon İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürü Emre Kirazcı ise açıklamasında; “Yılnak A.Ş ile verimli işbirliğimizin ileriki dönemlerde de güçlenerek devam edeceğini umuyoruz. Volvo FH16 700 oldukça güçlü ve özel bir çekici. Bu çekicilerimizin Yılnak gibi alanında ön plana çıkan ve değerlerinden ödün vermeyen firmalar tarafından tercih ediliyor olmasından büyük mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account