Akbank'tan Konutta Kış Kampanyası

Editör
08.02.2012

 

Akbank Kış Güneşi Kampanyası ile konut kredisinde büyük faiz indirimi avantajı sağlıyor. Kampanyayla 5 yıla kadar yüzde 1.08, 10 yıla kadar yüzde 1.10 faiz oranıyla  çok avantajlı koşullarda ev sahibi olmak mümkün olacak. Kampanya 3 ay taksit erteleme seçeneği ile ödemeleri baharda başlatma avantajı da sunuyor.    

Akbank’ın büyük faiz indirim fırsatı sunduğu Kış Güneşi Kampanyası ile kredi kullanacak kişiler, yüzde 20 indirimli 1.000 TL dosya masrafından da yararlanabiliyor.

3 ay taksit erteleme seçeneği ile, ödemelere Mayıs ayında başlama olanağı da sunan kampanya 5 yıla kadar yüzde 1.08, 10 yıla kadar yüzde 1.10 faiz oranıyla dikkat çekiyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler Akbank şubeleri, www.buyukkirmiziev.com ve 44 44 253 Büyük Kırmızı Hat’tan başvuru yapabiliyor. Üstelik Büyük Kırmızı Hat üzerinden yapılan başvurularda, fazladan dosya masrafı indirimi de sağlanıyor. 

Akbank yeni kampanyasının avantajlarının yanısıra, geçen yıl hayata geçirdiği Büyük Kırmızı Ev avantaj programı çerçevesinde, Akbank ile ev sahibi olan herkese, her ay yenilenen markaların indirim fırsatlarından yararlanma imkanı da sunuyor. Büyük Kırmızı Ev’e bir kez gelen müşteriler bu avantajlardan kredileri sona erdikten sonra dahi faydalanmaya devam edebiliyor. 

Kampanya ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, 31 Ocak’ta başlayan ve Mart sonuna kadar sürecek kampanyada 'herkes ev sahibi olsun' diyerek yola çıktıklarını belirterek, “Kış Güneşi Kampanyamızla tüketicilerimize çok avantajlı faiz oranları sunuyoruz. Akbank olarak müşterilerimizin ev alma heyecanlarına ortak olup, bu sevinçlerini katlayarak;  sadece ev sahibi olmalarına aracılık etmekle kalmayıp, ev ile ilgili tüm ihtiyaçlarında yanlarında olmak istiyoruz.

Bu amaçla geliştirdiğimiz Büyük Kırmızı Ev avantaj programıyla tüketicilerimiz avantajlı faiz oranlarıyla kredi alırken, dekorasyondan tadilata, taşımadan güvenliğe pek çok markada indirim fırsatından yararlanabiliyorlar. Bu önemli kararlarının her aşamasında avantajlı, kaliteli hizmet ve ürünlerimizle müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Dergisi


KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account