Palladium Tower’da satışlar başlıyor

Editör
08.02.2012

 

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından inşa edilen ve  İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli ofis binası olan “Palladium Tower” Projesi 4 ay içinde metrekaresi 5 bin dolardan alıcısı ile buluşacak. 

Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, Ataşehir’de 220 milyon dolara Palladium Tower Projesi’ni hayata geçiriyor. Metrekare fiyatının 5 bin dolardan başladığı projede, resmi satışlarının da dört ay içinde başlaması planlanıyor. 

46 kattan oluşan ve Palladium Alışveriş Merkezi’nin karşısındaki arsa üzerinde inşa edilen proje,  2014 yılının sonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.  A plus ofis konseptinin en son trendlerine sahip olan Palladium Tower’da ofisler 170 ile 1.270  metrekare arasında değişen büyüklüklerde yer alıyorlar. 

Çalışana değer veren, yenilikçi uygulamalar

Yüksek tavanlı, geniş hacimli, prestijli ve etkileyici lobi alanına sahip olacak projede, ofislere ek olarak perakende alanları,  kafe, restoran, kuaför, toplantı salonları, yemekhane, fitnesscenter, masaj salonu, copy center, market, kuru temizleme gibi uygulamalar yer alıyor. Palladium Tower ofislerinde çalışan herkes bu imkanlardan kolaylıkla faydalanması tasarlanıyor.

Modern ve yenilikçi uygulamalar olarak concierge hizmetleri, kapalı otopark, özel depolar, özel servis avlusu, alternatif bina girişleri, bisiklet otoparkı, oto yıkama alanı, ofis çalışanları için özel soyunma ve duş alanları, elektrikli otomobiller için şarj istasyonu, engelli dostu uygulamaların yer aldığı Palladium Tower, geniş iç hacimli yapısı ile de rahatlatıyor.

Lokasyonun değeri 

Palladium Tower avantajlı konumu ile de dikkat çekiyor. Palladium Alışveriş Merkezi, İstanbul Finans Merkezi, Kartal-Kadıköy metro hattı, lüks konut projeleri(Batı Ataşehir), E-5 otoyolu, köprü bağlantı yolları gibi önemli lokasyonlara yakın olan projede; motorlu araçlar ve yaya olarak kolay ulaşım imkanı, ayrı ayrı noktalarda tasarlanan otopark giriş-çıkışları, araba ile bina önüne yanaşabilme gibi kolaylıklar sunuluyor.

Çevre dostu binalar

Avrupa’daki Çevre Dostu Binalar Konseyi (USGBC) tarafından geliştirilen LEED sertifikasyon sisteminin en üst düzey binalara verdiği “Leed Altın Sertifika” kriterlerini her ofis projesinde uygulayan Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower projesinde de almaya adaylar arasında yer alıyor.

Yüksek enerji tasarrufu, gün ışığı ve ses kontrolü sağlayan giydirme cephe sistemi ile çevre dostu binalar tasarlayan Tahincioğlu Gayrimenkul, uluslararası NFPA standartlarına uygun yangın güvenliği sistemini binalarında kullanıyor.

Katlarda yeşil kat bahçeleri ile de çalışanlara farklı bir mola vermelerini planlayan projenin panoramik bakış açısı ve deniz manzarası da keyifli çalışma ortamları sağlıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account