Endüstriyel Mutfak sektöründe kalitesi ve inovatif ürünleri ile fark yaratan İnoksan Big Chefs’in mutfağına imzasını attı…

Yazar:Editor
08.02.2012

 

Kurulduğu 1980 yılından bu yana endüstriyel mutfak alanında otel ve restoranlara çözümler sunan İnoksan profiline Big Chefs’i ekledi… İhtiyaçlara yönelik çözümler üreten İnoksan Big Chefs için şeflerin interaktif sunumuna imkan veren açık mutfak modeli uygulandı.

Uzmanlığını Big Chefs’lerin mutfaklarında bir kez daha konuşturan İnoksan, hazırlık, pişirme, show istasyonlarını aynı zamanda mekanın dekorasyon stilini de göz önünde bulundurarak projelendirdi.

Açık mutfak restoranlar için çoğu zaman risk taşırken İnoksan’ın ürünlerinde sunduğu hız, hijyen ve fonksiyonellik mekanları bu yönde rahatlatıyor. Müşterilerinin gözü önünde menülerini hijyenik ve hızlı şekilde ortaya çıkaran Big Chefs içinde İnoksan tercihi bu noktada oluştu…

Sofra kurmayı seven ve farklı konseptler yaratmak için sürekli araştırmalar yapan Gamze Cizreli tarafından kurulan Big Chefsler menülerini sürekli yenilenirken, menüleri de interaktif bir ortamda hazırlanıyor.

Müşterilerine güven yaratmak için açık mutfakları tercih eden Big Chefs’in müşterileri genelde cheflerle iletişim kurarak yemeklerini seçiyor. Markanın güvenirliğini ve kalitesini ortaya çıkaran İnoksan açık mutfak projeleri bundan böyle Big Chefs’in tüm şubelerinde enfes lezzetlere imzası atacak. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account