VMZINC® Titanyum Çinko Cephe Kaplamaları: Perfore Cepheler

Yazar:Editor
07.02.2012

 1mm - 1,5mm kalınlığındaki titanyum çinko levhalardan üretilen panel ve kasetler mimarların cephedeki yeni esin kaynağı. Perçinleme ve askı metodu ile cephelere kolayca monte edilebilen panellere mimarın görmek istediği ebatlarda perforasyon eklenebiliyor, malzeme esnekliği ve statik sağlamlığı sayesinde çift yöne gerdirilebiliyor.

Perforasyon çapları 0,5 cm den 10 cm’ye, %5 den %70 yoğunluklara kadar üretilebiliyor. Bu sayede, birincil veya ikincil estetik bir cephe veya güneş kırıcı özelliği olan bir dış kabuk elde edilebiliyor.

Titanyum çinkonun 6 farklı rengini yapılara adapte etmek de mümkün. Avm, üniversite, iş merkezi, plaza vb. geniş yapılarda cephe estetik ve temizliği hiçbir bakıma gerek kalmadan çok uzun yıllar yaşayabiliyor. Avm, üniversite, iş merkezi, plaza vb. geniş yapılarda cephe estetik ve temizliği çok uzun yıllar hiçbir bakım istemeden yaşayabiliyor. 

Uzun ömür – Estetik – Esneklik – Kolay uygulama – Prestij

Titanyum ve bakır ile alaşımı yapılan saf çinko, mimaride yüzyıllara meydan okuyor. 

Çatı, cephe, yağmur suyu indirme, dekorasyon dâhil birçok farklı yapı uygulamalarında  kullanılabilen VMZINC® titanyum çinko kaplamaları, doğal patinaları sayesinde çok uzun yıllar bakıma ihtiyaç duymayan akıllı ve ekolojik sistemler sunuyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create Account



Log In Your Account