Buharlı Temizlik Makinesi İle Evler Daha Hijyenik

Yazar:Editor
06.02.2012

 

Ev yaşamınızda karşılaştığınız her türlü temizlik sorunlarına yenilikçi ve akıllı çözümler sunan sektöründe dünya lideri Karcher, çok amaçlı buharlı temizlik makineleri ile deterjana gerek duymadan daha sağlıklı ve hijyenik bir hayat sağlıyor.

Rahat kullanımı sayesinde çok kısa bir süre içerisinde mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her alanında pratik ve etkili sonuç veren Karcher SC 3.000 Buharlı Temizlik Makinesi kadın kullanıcılar ve çocuklu ailelerin vazgeçilmez ürünü oluyor.

Evlerde Deterjansız Temizlik

Kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin bile üstesinden kolayca gelen Karcher SC 3.000, 1 litrelik su haznesi, 1.800 W motor gücü ve sahip olduğu zengin aksesuar setiyle size enerji ve zaman tasarrufu kazandırıyor. Ayrıca A+ (Plus) özelliği ile de kullanılan enerji sarfiyatını minimum düzeyde tutarak kullanıcı dostu bir kullanım sağlıyor. 

Karcher buharlı temizlik makineleri ile ulaşılması zor, dar ve küçük noktaları dahi rahatça temizleyebilir, kanserojen maddeler içeren atıklarından kurtularak, gerçek bir çevre dostu ve alerji karşıtı bir ürüne kavuşabilirsiniz.

Karcher SC 3.000 Buharlı Temizlik Makinesi için tavsiye edilen satış Fiyatı; 499,00TL’dir.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account