Özel İndirimleriyle Herkesi Evviva Sahibi Yapacak

Yazar:Editor
06.02.2012

 

Farklı tasarımdaki yaşam alanları ve ilgi çekici kampanyalarıyla adından sıkça söz ettiren Bulut İnşaat, Esenyurt’ta yer alan özel konseptlerdeki Evviva Gümüş City, Evviva Yaşam Merkezi ve Evviva Tower projelerinde 1+0 ve 1+1 dairelerde yaptığı indirim kampanyasıyla yatırımcıları sevindiriyor.  

1987 yılından bu yana geliştirdiği projelerle inşaat sektöründe emin adımlarla büyüyen Bulut İnşaat, Esenyurt’ta yer alan farklı konseptlerdeki üç Evviva projesine özel indirim fırsatı sunuyor.

Hem yatırımcıları hem de uygun ev arayışında olanları sevindiren indirim kampanyası, cazip ödeme koşulları ve faizsiz vade seçenekleri ile herkesi ev sahibi yapacak.

Evviva’larda Sabit Aidat Bedeli ile Avantaj

Projelerin yatırımcıların en çok ilgisini çeken kısımlarından biri de tüm sosyal alan ve hizmetlerin olmasının yanı sıra aidat bedelinin 60 TL ile sınırlı olması. Evviva’lar; şehrin trafik karmaşasından uzak, Havaalanı, Metrobüs ve ortak yaşam alanlarına ulaşılabilirliğiyle stratejik bir konuma sahip…

Geniş yeşil alanları, peyzaj çalışmaları, kameralı güvenlik sistemi, açık kapalı yüzme havuzu, voleybol sahası, koşu-yürüyüş ve bisiklet parkurları, fitness center, kafeterya gibi geniş ortak yaşam alanlarıyla bir evin sahip olması gereken tüm özellikleri barındıran proje, 1+0 ve 1+1 dairelerinde yaptığı özel indirim kampanyasıyla farklı şekillerde ödeme seçenekleri de sunuyor.  

60 ile 120 ay vade, sıfır faiz fırsatıyla!

Evviva projelerindeki indirim kampanyasıyla 60 ile 120 ay vade seçeneği sunan Bulut İnşaat, sıfır faiz oranıyla, ödeme ve faiz sıkıntısı yaşamadan konut sahibi olmak isteyenlere kolaylık sağlıyor.

Evviva Gümüş City ve Evviva Tower’da brüt 65 metrekare 1+1 dairenin peşin fiyatına 57.000 TL’ye satıldığı indirim kampanyasında Evviva Yaşam Merkezi 1+0 dairelerde 45.000 TL’ ye satışa sunuluyor. 

Kişiye özel farklı ödeme şekilleri de sunan Bulut İnşaat, 60 ve 120 ay arasındaki faizsiz vade seçenekleriyle peşinat ardından uygun taksit seçenekleri de sağlıyor. Evviva Gümüş City projesinin teslimatı 2013 Eylül ayında, Evviva Tower projesinin teslimatı 2014 Haziran ayında yapılacak.

Kıbrıs’a 500 Milyon Dolarlık Yatırım

İstanbul’da gerçekleştirdiği Evviva konsept projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, şehir dışında da yatırım yapmak amacıyla yeni rotası Kıbrıs’ta bir şirket kurarak çalışmalarını burada da sürdürecek. Kıbrıs’ta yeni konut projeleri geliştirmek istediklerini belirten Temel Bulut, “Arazilerimizden birini de Girne’de aldık.

280 villa ve 120 konutun olduğu bir proje yapacağız. Projenin yarısını Türkiye’de kalanını da Kıbrıs’ta satmayı hedefliyoruz. Özellikle yabancılara satma hedefimiz de yüksek ” dedi. Bunların yanı sıra Huzur evi, Düğün salonu, Cami gibi halkın kullanımına yönelik projelerde geliştireceklerini belirten Bulut, bölgeye yatırımların teşvik edildiğini ve kar beklentisi olmadan burada yatırım yapacaklarını söyledi.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account