Alman mutfak ustası Nolte, şimdi Nolte Home Studio mağazalarında muhteşem bir kampanyaya imza atıyor.

Editör
06.02.2012

 

Nolte’den şubat ve mart ayları içinde en az 20.000 TL değerinde mutfak satın alan herkes, White – Westinghouse Buzdolabı ya da iki kişilik Roma tatili kazanıyor. İki harika hediyeden hangisini seçeceği ise kişinin kendisine kalıyor. 

Nolte’den mutfak alan herkese muhteşem hediye seçenekleri… 

Türkiye’de açtığı Nolte Home Studio mağazalarında birbirinden güzel ve kaliteli mutfak, yatak odası ve dolap sistemlerini beğeniye sunan Nolte, gerçekleştirdiği kampanyalarla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Dünyaca ünlü Alman markası, fonksiyonelliği, kalitesi ve estetik tasarımlarıyla öne çıkan mutfak modellerinde iki farklı hediye seçeneği sunan harika bir kampanya gerçekleştiriyor. Şubat ve mart ayları içinde Nolte Home Studio’lardan 20.000 TL ve üzerindeki mutfak modellerinden satın alan herkes Nolte’nin muhteşem kampanyasından yararlanıyor.

İsteyenler iki kişilik muhteşem bir Roma tatili kazanıyor isteyenler de 2.890 TL değerindeki HTE5200SBRE model White - Westinghouse buzdolabının sahibi oluyor.  

Nolte mutfaklar, inovatif tasarımlarıyla dikkat çekiyor…

Nolte mutfak tasarımlarında küçük detaylar, mükemmelliği ve benzersizliği tamamlayan en önemli unsurlar olarak öne çıkıyor. Nolte’nin ComfortLine düzenleme sistemi sayesinde çatal bıçak ve porselen takımlarınızı ya da tencerelerinizi yerleştirmeniz çok kolaylaşıyor. Çekmecelerin 80 kiloya kadar taşıma kapasitesi ile içecek kasaları bile artık mutfakta kendine yer bulabiliyor.

SilentComfort teknolojisiyle de dolap ve çekmeceler, son derece sessiz bir şekilde kapanıyor. Kulpsuz mutfak mobilyalarında bulunan it-aç teknolojisi ise Nolte’nin çekmece ve dolaplarda sunduğu bir başka özellik… 

KAYNAK: Milliyet

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account