Indianapolis şehri, teslim alınan 16 adet Allison şanzıman donanımlı kar temizleme aracı ile büyük final maçı için hazır!

Editör
02.02.2012

 

Indianapolis şehri, bu sene Ulusal Futbol Ligi Şampiyonası’na (NFL) ev sahipliği yapacak. Kar fırtınası ihtimalinin yanı sıra Indianapolis, olumsuz hava koşullarının hafta boyunca sürecek şenlikleri ve büyük maçı engellemesine izin vermeyecek.

Biletleri olan şanslı futbolseverler, Allison donanımlı kar temizleme araçları sayesinde tüm spor kutlamalarına katılıp, büyük maçı izleyebilecekler. 

Indianapolis, sadece bu yılki Ulusal Futbol Ligi Şampiyonası’nın değil, orta ve ağır ticari araçlar, Amerika Ordusu askeri araçları ve şehir içi otobüsleri hibrid sistemleri için dünyanın en büyük tam otomatik şanzıman üreticisi olan Allison Transmission’ın da ev sahipliğini yapıyor.    

Şubat ayında, dünyanın dört bir yanından futbol taraftarları, yılın en çok izlenen Amerikan futbol maçına tanıklık etmek için Lucas Oil Stadiyum’una geliyor.

Bu özel lige ev sahipliği yapan ve kar kuşağına yakın olan Indianapolis şehri, kar fırtınası durumuna karşı bir hafta boyunca sürecek aktiviteler ile maçların etkilenmemesi için önlemler alıyor.

Yeni 16 Allison tam otomatik şanzıman donanımlı uluslararası kar temizleme araçları eski modelleriyle değiştirilerek filoda yerini alıyor ve gerektiğinde göreve hazır olarak bekliyor. 

Allison Transmission Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Lawrence E. Dewey konuyla ilgili açıklamasında; “Indianapolis şehri uzun zamandır Allison müşterileri arasında yer alıyor. Biz de Müşteri Desteği uygulamalarımız çerçevesinde Indy Kar Kuvvetleri Departmanı ile çalışarak Allison şanzımanlarımızın büyük maç boyunca beklentileri karşılamasını sağlayacağız.

Indianapolis şehri için Ulusal Futbol Ligi Şampiyonası’na ev sahipliği yapmak son derece gurur verici. Allison olarak bu yılki etkinliğin başarılı geçmesi için elimizden geleni yapmaya hazırız” dedi. 

Yıllardır Allison donanımlı araçların güvenilirlik, dayanıklılık ve performansından çok memnun olan Indianapolis Şehri Bayındırlık Hizmetleri, şu anda kar temizleme araçları, damperli kamyon, çöp ve diğer çok amaçlı orta hizmet tipi kamyonlardan oluşan 146 araçlık bir filoya sahip. Indianapolis Şehri yetkilileri, gelecek yıllarda yeni kar temizleme araçlarının Indianapolis sakinleri ve işletmeleri için hizmet vereceğini söyledi.

Pekin, Çin’de düzenlenen 2008 Yaz Olimpiyat Oyunları gibi, 2012 Indianapolis NFL Şampiyonası’nda da görevli olan tüm şehir içi otobüsler Allison tam otomatik şanzıman donanımlı olacak.

Indianapolis toplu taşıma sistemi IndyGo, Allison donanımlı tam otomatik otobüs filosu kullanımı en üst düzeye çıkarmak için Super Bowl organizatörleri ile yakından çalışıyor.

Indianapolis ziyaretçileri, bir yıldan az bir süre önce IndyGo filosuna katılan yeni Allison hibrid otobüslerini tanımlayan özel Allison Transmission logosunu da görebilecekler. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account