Faizsiz 48 Ay Vadeyi Kaçırmayın…

Editör
02.02.2012

 

İstanbul’un gözde iş bölgesi haline gelen Kentsel Dönüşüm Projesi’nin Anadolu Yakası’ndaki merkezi Maltepe İlçesi’nde yer alan prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul’da banka kredisine gerek kalmadan ve 48 ay vade ile faizsiz ödeme seçeneği sunan kampanya yoğun istek üzerine bir ay daha uzatıldı.

 İller Bankası, Özkartallar ve Yapı Yatırım gibi uzun yılların birikimi ve inşaat tecrübesiyle sektörde söz sahibi şirketlerin işbirliği ile oluşan Özyapı Grubu Ortaklık Girişim İşletmesi’nin Kentsel Dönüşüm Bölgesi İstanbul Maltepe’de kurulan prestijli ofis projesi Ofisim İstanbul hızla yükseliyor.

22 katlı üç bloktan oluşacak olan ve Aralık 2012’detamamlanması planlanan Ofisim İstanbul  60 bin metrekarelik kapalı inşaat alanına sahip. 15 bin metrekare arsa üzerinde 219 adet bağımsız bölüm ve 16 adet mağazadan oluşan Ofisim İstanbul Kuleleri 22’şer katlı bloklar halinde inşa ediliyor. 

Şirketler ve çalışanlar için prestijli bir iş ortamı ve yaşam alanı sunan Ofisim İstanbul’da  110 m2’den 860 m2’ye kadar büyüyebilen ofis alanlarının metre kare fiyatı ise 4.000TL ile 5.700TL arasında değişiyor.

Ofisim İstanbul’da prestijli ofis katları ile restaurant, toplantı salonları, arşiv odalarının yanı sıra bay-bayan fitness center, bay-bayan sauna, hobi odası, bay-bayan kuaför, lostra, oto yıkama, gibi çalışanların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak sosyal işletmeler de yer alacak. Profesyonel yönetim ile birlikte vale parking, donanımlı güvenlik ve back office hizmetleri sunan Ofisim İstanbul’da  her  türlü sosyal ve kişisel  ihtiyacın karşılanması hedeflendi. 

 Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account