Miele, yeni T 8826 WP kurutma makinesi ile farklılaşıyor.

Yazar:Editor
02.02.2012

 

Miele sıcak hava dolaşımlı EcoComfort: Çok tasarruflu - Çevreye duyarlı

EcoComfort’ta ısı, çalışma havasını ihtiyaç duyulan ısı seviyesine getiren özel bir pompayla oluşturuluyor. Bu sayede kurutucuda enerji sarfiyatı idareli olarak gerçekleşiyor ve sadece en iyi enerji sınıfı olan A sınıfına erişmekle kalmayıp, bu sınıfın da üstüne çıkıyor. A sınıfı cihazlardan nerdeyse %40 daha fazla tasarruf sağlıyor.

Patentli emaye gövde

Petek dokulu kazan

Düz panel

24 saate kadar önceden programlanabilme

LED'li PerfectDry göstergesi

Gömlek, kot, yünlü, ipekli, hassas düzleştirme, hassas program plus 

Soğuk-sıcak havalandırma

7 kg kapasite

A Enerji Sınıfı

Miele Kurutma Makineleri İle Sağlıklı Çamaşırlar…

Açık havada veya ev içerisinde çamaşırlarınızı kuruturken hava kirliliğine ve mevsime bağlı karşılaşacağınız alerjik reaksiyonlara zorluklara son vererek çamaşırlarınızın güvenli, hijyenik, çabuk ve istenilen biçimde kurutma imkanı sağlıyor. Çevremizde çok sayıda bulunan allerjenlerin her kişiye etkisi aynı değildir.

Özellikle çevre yoluyla etkilenmek çok kolay, korunmak ise çok zordur.  Kurutma makinelerinin yaşamı pratikleştirmesinin yanında dikkat çeken diğer özellikleri alerjik reaksiyonlara son vermesi olarak kendini gösteriyor.

Yaşanılan hayatta her türlü aktiviteden, çevrede yaşayan hayvanlardan kaynaklanan irritanlarla karşılaşma şansımızı minimuma indiren Miele kurutma makineleri sağlıklı bir yaşamın ilk çözümlerinden biri olarak sunuluyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account