Kale Endüstri Holding güvenlik ve tasarıma yepyeni bir boyut getirdi

Editör
31.01.2012

 

Kale Çelik Eşya, özel tasarım “Piyano Kapı” ürünüyle Demos Kapı Fuarı’nda  

Kale Endüstri Holding şirketlerinden Kale Çelik Eşya ve Kale Kilit ilgi çekici yeni standı ve yeni ürünleriyle 19-22 Ocak tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde altıncısı düzenlenecek olan “Demos Kapı Fuarı”nda yerini aldı.

Özel tasarımıyla dikkat çeken “Kale Piyano Kapı” fuarda ilk kez tüketiciyle ve sektör profesyonelleri ile buluştu.

Kale Çelik Eşya, estetik ve teknolojiyi buluşturduğu temel ürünleri olan çelik kapı, para kasası ve yangın kapısını tasarımıyla dikkat çeken yeni stantta tüketicilerin deneyimlemesine sunuyor.

Ürün yelpazesini temsil eden dört ayrı rengin hâkim olduğu stantta, tüketici deneyimi odaklı tasarımıyla ürünler özel bir obje olarak konumlandırılıyor.

“Piyano Kapı” tasarımıyla fuarın ilgi odağı olacak

Fuarın sürprizi ise özel olarak tasarlanan “Piyano Kapı”. Estetik ve tasarımı güvenlikle buluşturan Kale Çelik Eşya’nın bu yeni ürünü piyano tuşları deseninden esinleniyor.  Kale Çelik Kapı’nın tüm teknolojik özelliklerine sahip bu özel tasarım kapının kolu ise sol anahtarı şeklinde tasarlandı.

Kale Kilit’ten yaşam alanlarında güvenli çözümler

Tüm çelik kapılara monte edilebilen, Kale Kilit’in güvenlik sistemlerinde geliştirdiği yenilikçi ürünü Kale Otomatik, kapıları otomatik olarak kilitleme özelliği ile dikkat çekiyor.

Ziyaretçilerin deneyimine sunulan ürün, yardımcı mandalı sayesinde içerden ve dışarıdan kapının kilitlenmesine gerek duymadan, otomatik kilitlemeyi gerçekleştiriyor.

Kale Kilit’in tüketicilerin her mekânda güvenlik ihtiyacını karşılayacak üst düzey güvenlik ürünleri yelpazesine eklediği Kale Yüksek Güvenlikli Silindir kuvvetli darbelere karşı tam koruma sağlıyor.

Her türlü kilide uyum sağlayan bu yenilikçi ürün, silindirin alt zeminine yerleştirilen ve özel ortamlarda hazırlanan hassas döküm çelik malzemeden oluşturulmuş yüksek dirençli U profil sayesinde kuvvetli darbelere karşı üstün koruma sağlıyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account