Alfemo, İMOB'la hedef büyütüyor

Editör
31.01.2012

 

Beş kıtada 60 ülkeye ihracat yapan Alfemo, İMOB 2012'de tanıtacağı koleksiyonlarıyla yeni pazarlara yayılma planları yapıyor

Dünyanın önemli mobilya fuarlarından biri olan İMOB 2012'ye özel seri ve koleksiyonlarla hazırlanan mobilya markası Alfemo, yeni tasarımlarıyla faaliyet gösterdiği pazarları artırmayı hedefliyor.

Ürünlerini beş kıta 60 ülkeye ulaştıran firma, mobilya tasarımlarında net çizgilerin, yalınlığının, minimalist detayların daha fazla görüleceği 2012 koleksiyonunda romantik ve nostaljik modellerde bile modernizmin etkisini hissettirmeyi amaçlıyor.

Alfemo'nun 2011'de dahil olduğu Turquality programı da markanın yurt dışındaki yapılanma çalışmalarında, markalaşmada ve mağazalaşmasında avantajlar sağlıyor.

60'ı aşkın ülke için üretim yapan Alfemo'nun ihracat yaptığı ülkeler arasında Almanya, Avusturya, İsviçre, Danimarka, Portekiz, Bahreyn, Mısır, Umman, Katar, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Fas, Azerbaycan ve Lübnan bulunuyor. Marka, her geçen yıl yaptığı yatırımlarını ve hedeflerini daha da artırarak yurtiçinde ve yurtdışında büyümesini sürdürüyor. 

KAYNAK: Sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account