Innovia 4. Etap’tan ayda 690 TL’ye ev sahibi olabilirsiniz

Editör
27.01.2012

 

14 bin konutluk dev Innovia Projesi ve bugüne kadar hayata geçirdiği avantajlı kampanyalarıyla dikkat çeken Yeşil GYO’dan yine inanılmaz bir fırsat! Innovia 4. Etaptan 69.000 TL’ye ayda 690 TL taksitle daire sahibi olabilirsiniz. Üstelik “kişiye özel ödeme planı” ve “Sil Taksit” uygulaması da Innovia’da. 

İnşaat sektöründe daima ilklere imza atan, Innovia Projesi ile sektöre farklı ve öncü fikirler kazandıran, gerçekleştirdiği başarılı satış kampanyaları ile binlerce kişiyi daire sahibi yapan Yeşil GYO, Innovia’nın 4. Etabından daire almak isteyenlere çok avantajlı, kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Şimdi Innovia 4. Etaptan 69.000 TL’ye ayda 690 TL taksitle daire sahibi olabilirsiniz.

Üstelik tefe Tüfe yok! Gerçek “0” Faiz Innovia’da! 

Innovia Projesi ile dileyen herkesin ev sahibi olabileceğini gösteren Yeşil GYO, projenin diğer etaplarında uyguladığı ödeme avantajlarını Innovia 4. etap içinde uyguluyor.

Haziran 2011’de satışa sunulan ve kısa sürede %35’inden fazlası satılan Innovia 4 için Yeşil GYO ev sahibi olmak isteyenleri gerçek 0 faiz uygulamasına davet ediyor. Innovia projesinin başladığı günden bu güne aynı uygulamayı yapan Yeşil, özellikle bu konuya dikkat çekiyor. 

Banka kredisiz, 60 ay 0 faiz imkânı sunan Yeşil GYO, Tefe Tüfe farkı olmadan gerçek 0 faiz uygulamasına dikkat çekiyor. 69.000 TL’de başlayan fiyatlara satışı devam eden Innovia 4. Etapta yıllık enflasyon artışından etkilenmeyen sabit rakamınız ile banka kredisiz 60 ay 0 faiz imkânı ile Innovia’da ev sahibi olmak çok kolay.

Konut faizlerinin yükseldiği bu dönemde dosya masrafı veya herhangi başka hiçbir masraf ödemeden “0 faiz” avantajıyla Innovia’lı olma şansınız devam ediyor. Üstelik size özel ödeme planları da sunabilen Innovia’yı hemen ziyaret etmelisiniz.

Toplam 4.750 dairelik bir proje olan Innovia 4. Etap’da 1+1 daireler 69 bin TL,  2+1 daireler 139 bin TL ve 3+1 daireler 199 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta bulunuyor.  

il Taksit fırsatını da unutmayın!

Türkiye’de ilk defa “Sil Taksit” kampanyasını başlatan ve bu kampanya ile büyük başarı elde eden Innovia’dan ev sahibi olarak bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Önce siz Innovia’dan ev sahibi olun ardından dostlarınızı da daire sahibi yaparak birlikte kazanın.   

“Sil Taksit” avantajı ile Innovia Projesi'nden ev sahibi olduğunuzda, arkadaşınız da Innovia’dan ev aldığında sizin 2 taksitinizi siliyoruz. Dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşam sürmek, bir evden çok daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız Innovia’nın fırsatlarını kaçırmamalısınız. 

Metrobüs’e, eğlenceye ve tüm ihtiyaçlarınıza ulaşım Innovia’da çok kolay…

Mükemmel sosyal olanakları, kusursuz peyzaj düzenlemesi, çocukların özgürce oynayabileceği, hayatı ayrıcalıklı yaşayabileceğiniz Innovia her açıdan size farklı bir yaşam sunuyor.

Kısa bir süre sonra tamamlanacak Metrobüs hattına ve 2012 yılında açılışı gerçekleşecek Avrupa’nın en büyük, İstanbul’un yeni alışveriş ve eğlence merkezi Marmara Park’a 800 metre mesafede bulunan, tüm ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz merkezi konumu ile dikkat çeken Innovia, müşterilerinin rahatını düşünerek Metrobüs durağına ve Marmara Park Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne gün içinde sürekli olarak shuttle hizmeti de sunuyor.  

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account