Eston Güvencesine Yoğun Talep…

Editör
27.01.2012

 

YAPI sektöründeki 47 yıllık tecrübesiyle en yeni teknolojileri kullanan Eston Yapı A.Ş. müşteri odaklı hizmet anlayışıyla 2012’de de ev sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

 2012 yılında, inşaat sektöründe 47 yılını geride bırakan Eston, sahip olduğu deneyim ile ev sahibi olmak isteyenlere doğayla iç içe, güncel deprem ve ısı mevzuatlarına uygun olarak  inşa edilmiş, işçilik ve malzeme kalitesi yüksek alternatif yaşam alanları sunuyor.

Bugüne kadar inşa ettiği konutlarda planlı bir şehirleşmenin önemli bir ayağı olan her metrekarenin verimli kullanıldığı, atıl alana yer bırakmayan yüksek mimari tasarımı önemseyen Eston, barınmak için değil, yaşamak için konutlar inşa ediyor.

47’inci Yaşa Özel “ Eston Şehir” ve “Eston Deniz” Kampanyaları

Eston’un 2012’ye özel olarak sunduğu birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatlarını içeren “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri kampanyası sınırlı sayıdaki konutlar için sınırlı bir süre daha geçerli olacak.  

Eston, uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertelemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede yüzde 20’ye varan indirim sağlıyor.

'Bahçeli ev' hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul'da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un önünde marina olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.

Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.

60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla. 

60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.

Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 20’ye varan indirim fırsatı.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account