40.Yılda, %40 İndirimle 40 Kişi Daire Sahibi

Editör
26.01.2012

 

Makrom Yapı’nın Esenyurt’ta yapımına başladığı Makrom City projesinde, herkesi ev sahibi yapacak bir kampanya gerçekleştirildi. Kampanyada çığır açacak rüya gibi bir indirim uygulandı.

23 Ocak Pazartesi günü gerçekleşen davette, İs-ba Yapının 40 yıllık tecrübesini  Makrom İnşaat’a devretmesi ile  40 daire %40 indirim ile sahiplerini buldu. Birçok ünlünün katılımı ile gerçekleşen davette, Petek Dinçöz de ev sahibi olan konuklar arasındaydı.

İs-ba Yapı’nın kurucusu İshak Bakırcı, sektördeki 40 yıllık tecrübelerini oğlu Lütfü Bakırcı’ya devrederek, Makrom Yapı adıyla sektöre devam etme kararı aldı.

Makrom Yapı, geçtiğimiz Mart ayında MakromCity projesi ile görücüye çıkmış ve sektördeki yeni ismi ile hızlı bir şekilde yola devam etmeye başlamıştır.

Türkiye’nin pek çok bölgesinde de yeni projeleri hayata geçirmeyi hedefleyen Makrom Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, Şubat ayında lansmanını yapacağı  “Estanbul” ve Mart ayında lansmanını yapacağı “My Es Garden” gibi yeni projelerinden de kısaca bahsetti.

Makrom City projesinde, babasından devraldığı 40 yıllık tecrübe mirası ile 40. Yılda %40 indirimle 40 daire fırsatı sunan Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, 2012’de sektörde çok daha hızlı ilerleyeceklerini ve yeni nesil işlere imza atacaklarını belirtti. 

Makrom City satış ofisinde gerçekleşen davete, Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Can Tanrıyar ve Petek Dinçöz gibi ünlü isimler de katılım gösterdi. Makrom Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Bakırcı, davete katılarak, kısa bir konuşma yapan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu’na, Babadan Oğula Devir, 40.Yıl kutlamasına katılım plaketini sundu.

Davete katılan Petek Dinçöz ise Makrom Yapı’dan satın aldığı evlerden 2 tanesini, davetliler arasından 2 kişiye hediye etti. Renkli görüntülere ev sahipliği yapan Makrom City satış ofisi, en yoğun günlerinden birini yaşadı. Makrom City projesinden ev almak isteyen davetliler 23.01.2012 tarihine özel  %40 indirimden yararlandılar.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account