Kocaeli Sanayi Odası’ndan İzocam’a Ödül !

Editör
24.01.2012

 

2011 yılı “Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda İzocam, “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”nün sahibi oldu.

 

 

 

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen “Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”nda Kocaeli Bölgesi’nde faaliyet gösteren başarılı kuruluşlara ödülleri, TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 11 Ocak 2012 günü, Güral Sapanca Otel’de düzenlenen bir törenle verildi. 

Doğu Marmara Bölgesi’ndeki başarılı Sanayi kuruluşlarını ödüllendirmek amacıyla Kocaeli Sanayi Odası önderliğinde PWC Türkiye, Doğu Marmara ABİGEM A.Ş., Doğu Marmara Kalkınma Ajansı ve CNN Türk işbirliğinde ve Bolu, Düzce, Sakarya ve Yalova Ticaret ve Sanayi Odaları koordinasyonu ile düzenlenen Organizasyon’da, farklı sektörlerde KOBİ ve Büyük Ölçekli İşletme Kategorilerindeki ödüller sahiplerini buldu. Organizasyon çerçevesinde bu sene, 13 sektörde ve 7 kategoride değerlendirme yapıldı. 

2011 yılı “Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu”na başvuran kuruluşlar arasında yapılan jüri değerlendirmesi sonucunda İzocam, faaliyet gösterdiği Yapı ve Yapı Malzemeleri Sanayi Sektörü’nde “Büyük Ölçekli İşletme Kategorisinde Sektör Ödülü”ne layık görüldü. 

Tören’e TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile birlikte; Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Yalova Valisi Esengül Civelek, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri ve çeşitli sektörlerden sanayiciler katıldı.

“Sanayi Kuruluşları Çizgiüstü Sektörel Performans Değerlendirme Organizasyonu” ile firmaların ödüllendirilmekten öte kendilerini tartabilecekleri bir ölçüm ve kıyaslama fırsatı yaratılabilmesi amaçlanıyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account