Yeni nesil kent bahçıvanları için pratik seri

Editör
24.01.2012

 

Skil Kent serisi bahçe aletleri, kentlerin sıkışık alanlarında kendilerine özel bahçe ya da teras uygulamaları yapmak isteyenlere, ‘aletleri saklama sorunu olmadan’ hobilerini gönüllerince yaşama fırsatı sunuyor. 

Skil’in eşsiz depolama özelliği sayesinde ürünler, çok kolay muhafaza ediliyor ve fazla yer kaplamıyor. Böylece çok küçük bir depoda bile, bahçe aletleri düzgün bir şekilde saklanabiliyor.

Taşınabilir elektrikli el aletleri üreticisi Skil, günümüzün metropol şehirlerinde sınırlı alanlarda yaşamak durumunda olan insanların tüm bahçe ihtiyaçlarını karşılayan yeni bahçe aletleri serisini önümüzdeki aylarda pazara sunmaya hazırlanıyor. 

Mart 2012`de tüm Bosch elektrikli el aletleri yetkili satıcılarında bahçe meraklılarının beğenisine sunulacak yeni ürünler, ‘kent bahçıvanları’na, şehirlerdeki küçük arka bahçeleri, çatı veya teraslarında kendi uygulamalarını yaratmaları için keyifli bir fırsat veriyor. 

Kolay Depolama: akıllı, alan tasarrufu sağlayan çözümler

Skil Kent serisi bahçe aletlerinin en büyük özelliği; eşsiz kolay depolama sistemi. Her Skil bahçe aleti, birbirine uyum sağlayan bir ray modülüyle destekleniyor.

Bu sayede farklı aletler depoların duvarına asılarak alan tasarrufu sağlanıyor. Çim biçme makinesi gibi daha büyük ürünler de kendi alan tasarrufu çözümlerini sunarken, dağınık bahçe depoları artık tarihe karışıyor. 

Kent bahçeleri konseptleri için ne varsa Yeni Skil Kent Serisi’nde…

Yeni Skil Kent serisi bahçe aletleri ürün gamında çim biçme, kenar kesme, çit biçme, topiari makası, yüksek basınçlı yıkama makinesi, zincirli ağaç kesme makinesi, yaprak toplama makinesi, zincirli ağaç kesme ve derz temizleme fırçası yer alıyor. Böylece çim ve çit bakımı, yaprak temizleme ve genel yıkama işlemleri kolaylıkla gerçekleştirilebiliyor.

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account