Elite Side'dan yeni fırsat

Editör
24.01.2012

 

Şua İnşaat'ın Pendik'te inşasına devam ettiği Elite Side'da yeni bir kampanya başladı.Elite Side projesinde 2+1 daireler 199 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıktı.

Geçtiğimiz ay düzenlenen lansman sonrasında projenin yüzde 30'a yakınının sahiplerini bulduğu Elite Side'da yeni bir kampanya başladı. 

85 ile 134 metrekare arasında değişen 2+1 dairelerin fiyatları 199 bin TL'den satışa çıkarken, isteyene sıfır peşinat veya sıfır faiz imkanıyla alternatif ödeme planları sunuluyor. 

25 bin metrekare arsa üzerinde 400 konuttan oluşan Elite Side'da, peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına geniş yer verilirken yazın ve kışın kullanıma uygun olarak tasarlanan açılabilir ve kapanabilir yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Türk hamamı ve kafeteryalar da bulunuyor. 

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin sunulduğu projede 6 adet ticari ünite de yer alıyor. Ticari ünitelerin alt blok olarak inşa edilip giriş çıkışlarının site dışında tutulması sağlanıyor ve peyzaj alanından kısıtlamanın önüne geçiliyor. 

Şua İnşaat Satış ve Pazarlama Koordinatörü Ahmet Sarıcalı; "Satışlarına Aralık ayında başladığımız projeye gelen talepten memnunuz. Projeye kıyasla düşük fiyatlardan satışlara devam etmemize rağmen, sıfır peşinat veya sıfır faizli ödeme seçeneklerimizle birlikte, beğeni toplayan 2+1 dairelerimizi de 199 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyoruz.

1 aylık bir süre içinde projenin yüzde 30'a yakının satılmış olması da doğru bir projeye imza attığımızı kanıtlıyor. 2+1'lerde düzenlediğimiz kampanya ile bu oranın kısa sürede artacağına da inanıyoruz." şeklinde konuştu. 

Ayrıca projenin çevresinde de 5 yıldızlı 3 adet otel yer alıyor. Bölgenin tüm önemli noktalarına kolay ulaşım olanağı bulunan Elite Side, Türkiye'nin en büyük hastanesi olan Marmara Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'ne 2 dk, Kadıköy Metrosuna ve Marmaray hattı duraklarına 300 ila 500 metre uzaklıkta konumlanıyor.

Ayrıca proje çevresinde kamu idari binaları, eğitim kurumları ve yat limanı yer alıyor. E-5 yan yolu üzerinde yer alan Elite Side ulaşım akslarının kesişme noktasında, havaalanına, deniz otobüsüne, Metro'ya ve yakın gelecekte ulaşacak Marmaray hattına yakın bir mesafe bulunuyor. 

KAYNAK: sabah

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account