Size en yakın Volvo Kamyon yetkili bayi ve servisini bulmak çok daha kolay!

Editör
20.01.2012

 

Volvo Kamyon’un akıllı telefonlar için sunduğu Bayi Lokasyon uygulaması, müşterilerin hızlı ve kolay şekilde kendilerine en yakın Volvo yetkili bayi ve servisini bulmalarını sağlıyor. Türkiye’nin de yer aldığı uygulamada 2.300'den fazla noktayı kapsayan Volvo Kamyon global servis ağı sürekli güncelleniyor.

Dünya çapında sürekli büyüyen ve gelişen bir servis ağına sahip Volvo Kamyon, şimdi akıllı telefonlar için yeni bir uygulama daha sunuyor. Yeni Bayi Lokasyon uygulaması, müşteriler için Volvo’nun geniş yetkili bayi ve servis ağına en kolay ve en hızlı şekilde erişim olanağı  sağlıyor.

Bir akıllı telefon kullanarak, bulundukları yere en yakın bayiye hızlıca ulaşmak sürücüler için büyük kolaylık oluyor. Bayi Lokasyon uygulaması, yetkili bayi ve servisleri gösteren bir haritaya ek olarak yön bilgisi, açılış saatleri ve iletişim bilgilerini de görüntülüyor. Ayrıca sürücüler, spesifik bir hizmete ihtiyaç duymaları durumunda en doğru ve en yakın servis seçeneklerinin bir listesini görebiliyor. 

Volvo Kamyon Kalite ve Teknik Destek Kıdemli Başkan Yardımcısı  Bengt Persson konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yeni tüketici teknolojisi, farklı avantajlar sunuyor.

Kullanıcı dostu olan bu uygulama, bilgiye hızlı erişim sağlıyor. Bayi Lokasyon uygulaması, satış sonrası hizmetleri daha verimli kılmak için Volvo Kamyon’un yeni teknolojileri nasıl kullanacağına bir örnek oluyor. Bu uygulama bizi müşterilerimize her zamankinden daha da yaklaştırdı. Yeni arayüz, kaliteli bir perspektiften hem bizim hem de müşterilerimiz için yarar sağlayacak ve iki taraf için de iletişimi artıracaktır” diyor. 

Bayi Lokasyon uygulaması müşteriler için birçok avantaj sunuyor. Volvo Kamyon’un temel hizmet anlayışının önemli bir parçası olarak çok hızlı bir şekilde ihtiyaç duyulan hizmet sağlanıyor.

Öncelikle en yakın yetkili bayi veya servis hakkında bilgi bulabilerek, oraya ulaşabilecekleri için sürücülere zaman kazandırıyor. 

Uygulamayı geliştiren Volvo IT uzmanı Torbjörn Holmström açıklamasında; “Bayi Lokasyon uygulamasının kullanımı oldukça kolay. Sürücü, bayi veya servisi bularak uzaklığı da gösteren sonuçları aldıktan sonra, bayiden yol tarifi almak için tek bir tuşa basarak arayama yapabilir veya email gönderebilir” diyor. 

Bayi Lokasyon uygulaması, şu anda yaklaşık 1.200 bayi ve servis için coğrafi konumları da bulunduruyor ve bu sayı her geçen gün güncellemeler ile artıyor.

Özellikle şu anda Avrupa’da yoğunlaşan uygulama Kuzey Amerika hariç bütün dünyayı kapsıyor. iPhone'lar için Haziran ayından bu yana sunulmaya başlanan Bayi Lokasyon uygulaması App Store'dan ücretsiz olarak indirilebiliyor. Android telefonlar için bir versiyonu da lanse ediliyor. 

Dergisi

KAYNAK: İnşaat & Yatırım


Yorumlar
Yorum Bırak

Create AccountLog In Your Account